سامانه پیام کوتاه ویژه انتخابات

4 از 5 (3 نظر)

سامانه پیام کوتاه ویژه انتخابات

فرقی نمی کند که قصد شرکت در انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات مجلس، انتخابات شورا یاری و… را داشته در هر صورت می بایست تبلیغات انتخاباتی خود را انجام دهید. انواع روش های تبلیغات جهت معرفی برنامه ها و نمایش توانمندی های خود به عموم مردم، راههای مختلف تبلیغ از طریق پیامک را برای موفقیت شما و افزایش شور انتخابراتی در کشور بیان خواهیم کرد.

یکی از روش‌های اصلی تبلیغات انتخاباتی، ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی برای انتخابات با استفاده از سامانه پیامک انتخابات می‌باشد. بسیاری از کاندیداها در انتخابات برای تبلیغات انتخابات شورای شهر، تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، تبلیغات انتخابات مجلس و… ارسال پیامک انبوه را ابزاری جهت تبلیغات انتخاباتی خود قرار داده و با در نظر گرفتن بودجه تبلیغات پیامکی گسترده شعارهای انتخاباتی و پیام‌های خود را از طریق پیامک به مخاطبین ارسال می‌نمایند.

انتخابات-با-استفاده-از-پنل-اس-ام-اس

 

در سامانه پیامکی جهت ارسال پیامک انتخاباتی برای کاندیدهای محترم به دلیل ارسال با حجم بالا sms و محدودیت زمان استفاده و ارسال پیامک جهت تبلیغات انتخاباتی شرایط ویژه‌ای در نظر گرفته می‌شود و سامانه پیامک ویژه انتخابات برای ارسال پیامک انتخاباتی استفاده از ماژول های زیر به کاربران پیشنهاد می‌گردد.

  •  - ارسال به بانک شماره به بانک شماره های استان و شهر
  •  - ارسال پیامک از طریق نقشه ی گوگل
  •  - ارسال پیامک بر اساس دکل ایرانسل BTS
  •  - ارسال پیامک بر اساس کد پستی 
  •  - ارسال پیام صوتی
  •  - جمع آوری شماره ی حامیان
  •  

بانک شماره موبایل سراسر کشور، به تفکیک استان، شهر،پیش شماره و… به صورت رایگان در سامانه پیامکی می‌باشد. کاندیده‌های محترم می‌توانند بر حسب نیاز به شهر خاصی (به طور مثال در انتخابات شورای شهر یا انتخابات مجلس تنها به شهر مد نظرشان) و یا به صورت کلی به کل شماره های کشور پیامک مد نظرشان را ارسال نمایند.

ارسال از طریق دکل مخابراتی BTS به صورت یک فرم به ایرانسل ارسال شده و پیامک های تبلیغاتی توسط ایرانسل به شماره های 48 ساعته گذشته در آن منطقه ارسال می گردند. این بانک شماره دقیق ترین بانک شماره ی ایرانسل بوده و هزینه پیامک های آن نیز معمولا از تعرفه ارسال با خطوط پیامک انبوه کمتر می‌باشد.

ارسال اس ام اس با نام کاندیدا: برای برند سازی انتخاباتی در سامانه پیامک انتخابات؛ کاندیدای محترم با خرید سرویس ارسال پیامک با نام برند می‌توانند این قابلیت را فراهم کرد که هنگام ارسال اس ام اس تبلیغاتی به جای شماره فرستنده پیامک اسم کاندیدای محترم نوشته شود، با توجه به اینکه فعال سازی ارسال پیامک با نام کاندیدای انتخاباتی حدود 50 روز زمانبر است پیشنهاد می‌شود قبل از انکه وارد فاز عمومی تبلیغات برای انتخابات شویم، اقدامات لازمه برای فعال سازی سامانه پیامک انتخاباتی را انجام دهیم.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607616412024-948433794-32044;