سامانه پیام کوتاه انتخابات مجلس

3.6 از 5 (380 نظر)

سامانه پیام کوتاه ویژه انتخابات مجلس شورای اسلامی 1398 - 1399

با توجه به نزدیک شدن یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی و و بررسی کاندیدا های محترم در انتخاب، انواع روش های تبلیغات جهت معرفی برنامه ها و نمایش توانمندی های خود به عموم مردم ، راههای مختلف تبلیغ از طریق پیامک را برای موفقیت شما و افزایش شور انتخابراتی در کشور بیان خواهیم کرد.

یکی از روش های اصلی تبلیغات، ارسال پیامک های انبوه تبلیغاتی می باشد بسیاری از کاندیدها در انتخابات مانند انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات شورای شهر، و از این قبیل ارسال پیامک انبوه را ابزاری جهت تبلیغات خود قرار داده و با قراردادن هزینه ی اعظمی از بودجه تبلیغاتی خود ، شعارهای انتخاباتی و پیام های خود را از طریق پیامک به مخاطبین ارسال می نمایند.

در سامانه پیام کوتاه جهت ارسال پیامک های انتخاباتی برای کاندید های محترم به دلیل ارسال با حجم بالا و محدودیت زمان، استفاده و ارسال پیامک ها جهت تبلیغات شرایط ویژه ای در نظر گرفته می شود.

پیامک-در-انتخابات-مجلس

 


 

در جهت موفقیت شما کاندیدای محترم، ابزارهای ویژه ای ایجاد و در جهت ارتباط موثر با مردم جمع آوری شده است:

 

1- ارسال پیامک انبوه به شماره‌های یک شهر

در این روش پیامک شما با سرعت بسیار بالا و به صورت اینترنتی به شماره موبایل های دائمی یا اعتباری شهر مورد نظر شما ارسال می شود به گونه ای که اگر شما نیاز به دریافت نظرات نیز داشتید این امکان فراهم هست که مردم نیز در جواب اس ام اس ارسالی پیامی را برای سامانه پیامکی شما ارسال نمایند و پنل به صورت خودکار به آن پاسخ دهد.

2- ارسال پیامک منطقه ای با کد پستی

در این روش تبلیغات، پیامک کاندیدا به شماره موبایل های یک منطقه خاص بر اسال کد پستی ارسال می شود در این صورت مشتری تنها هزینه تبلیغات در منطقه ی مورد فعالیت خود را پرداخت خواهد کرد.

3- ارسال پیامک به صاحبان اصناف و مشاغل خاص

در این روش پیامک تبلیغاتی کاندیدای محترم را به لیست شماره موبایل های صاحبان مشاغل و اصناف مورد نظر وی ارسال می کند. بانک مشاغل و اصناف مورد استفاده از به روز ترین شماره های ارائه شده از سمت اپراتورها استفاده کرده و قابلیت ارسال به تفکیک استان ، شهر و صنف مورد نظر کاندیدا می باشد.

4- ارسال بر اساس جنسیت و سن

شما می توانید بر اساس سن و جنسیت افراد به آنها پیامک انتخاباتی ارسال کنید و برنامه های خود را بر اساس سن و جنسیت شان برایشان شرح دهید. مثلا چه برنامه هایی برای دانشجویان دارید.

5- ارسال پیامک به یک پیش شماره خاص

در این روش پیامک تبلیغاتی به شماره موبایل های که با پیش شماره خاص توسط مشتری انتخاب شده است فرستاده می شود. پیش شماره های انتخابی مشتری می تواند شماره موبایل های شرکت همراه اول ، ایرانسل و رایتل باشد.

6- ارسال پیامک به محدوده خاصی از شماره ها 

در این روش پیامک تبلیغاتی به شماره موبایل های که با محدوده خاصی مشخص شده اند ارسال میشود مثلا شماره 09122420000 تا شماره 09122429999 ارسال شود.

 


 

سامانه-اس-ام-اس-در-انتخابات-مجلس

 


 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

لطفا برای بهره مندی از امکانات سامانه و دریافت راهنمایی های بیشتر به وسیله لینک زیر یا ارسال عدد 2000 به 10001391 در سامانه جامع پارس گرین ثبت نام نمایید.

ثبت-نام-پیامک-صوتی

کد BSC : -70951607605532023-1292982302-16112;