قوانینی که باید در ارسال پیامک انتخاباتی رعایت شود

4.25 از 5 (4 نظر)

نکات و قوانینی که باید در ارسال پیامک انتخاباتی رعایت شود

– ارسال پیامک در زمانهایی که توسط مراجع دولتی تعیین می گردد.

– از قبل برای تبلیغات پیامکی بودجه در نظر بگیرید و برنامه ریزی کنید .

– استفاده از نام کامل کاندیدا در ابتدای پیامک ، چون ممکن است که پیامک شما تا انتها توسط گیرنده خوانده نشود .

– ارسال به محدوده مورد نظر یا شهر خاص ، مثلا اگر انتخابات شورای شهر می باشد ، فقط به شهری که در آن کاندید شده اید پیامک ارسال کنید .

– استفاده از شماره پیامکی کوتاه تر برای ایجاد حس بهتر و اعتماد بیشتر مخاطبان به شما ، لازم به ذکر است که داشتن یک شماره پیامکی کوتاه تر در کیفیت ارسال تاثیری ندارد .

– ارسال در ساعات مناسب، برای جلوگیری از تبلیغ منفی و با توجه به ترافیک بالای ارسال در ایام انتخابات بهتر است که بین ساعت 9 صبح تا 9 شب پیامک ارسال گردد .

– ارسال پیامک هوشمند، اگر شما یک سری مخاطب خاص با نام دارید ، پیامک متناظر یا هوشمند ارسال کنید و در ابتدای پیامک نام آنها را ذکر کنید .

– تخلف نکنید: برای سایر کاندیداهای محترم تبلیغات منفی نکنید، با این کار و قطعا موفق نخواهید شد و به اهدافتان نخواهید رسید.

– ارسال پیامک تان به یک نفر در طی یک مدت خاص ، مثلا هفت روزه ، به تعداد سه بار بسیار موثر تر از ارسال به تعداد افراد بیشتر ولی یک بار می باشد، زیرا با ارسال سه بار پیامک قطعا نام شما در ذهن گیرنده باقی خواهد ماند .

انتخابات-با-استفاده-از-پنل-اس-ام-اس

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

برای فعالسازی رایگان پنل پیامک عدد 2000 را به 10001391 ارسال کنید و یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پیامک-صوتی

کد BSC : -709516076275020241141660541-16124;