مزایای ارسال پیامک متناظر

4.25 از 5 (4 نظر)

مزایای ارسال پیامک متناظر یا نظیر به نظیر

یکی دیگر از قابلیت های سامانه پیامکی پارس گرین که در مطالب گذشته نیز به آن اشاره شده است، ارسال پیامک متناظر می باشد. ارسال پیامک نظیر به نظیر دغدغه برخی از کاربرانی بوده است که از پنل پیامک استفاده می نمایند. در این مطلب میخواهیم برخی از کاربرد ها و مزایای ماژول ارسال پیامک نظیر به نظیر ارائه کنیم.

- برای ارسال اطلاعیه در شرکت‌ و سازمان‌ها

یکی از کاربردهای ارسال متناظر یا همان نظیر به نظیر ، ارسال اطلاعیه‌ها برای کارمندان شرکت‌ است. مثلاً برای ارسال فیش حقوق کارمندان میتوان از این ماژول استفاده کرد، با توجه به اینکه اطلاعات در فیش حقوق کارمندان با هم متفاوت می باشد به جای اینکه به صورت تکی اطلاعات ارسال شود میتوان با استفاده از ارسال متناظر متن مجزا برای هر فرد را در این بخش ثبت کرد تا به صورت گروهی پیامک ها ارسال شود.

- برای اطلاع‌رسانی به مشتریان فروشگاه

فرض کنید شما لیست شماره‌های مشتریان خود را دارید و برای حفظ و جلب نظر آن‌ها می‌خواهید به آنها جایزه بدهید. شما جایزه‌ها را ( که می‌تواند کد تخفیف هم باشد )  بر اساس خرید قبلی مشتری انتخاب کرده‌اید و جایزه‌ها با هم متفاوتند؛ پس نیاز دارید که SMS هایی با متن‌های متفاوت ارسال کنید. این‌جا هم ماژول ارسال متناظر به کمک شما می‌آید و با استفاده از آن می‌توانید پیامک ها را به شکل انبوه اما متفاوت ارسال کنید.

Automatically-reply-to-received-SMS

 

جهت ارسال پیامک متناظر از ماژول های  پیامک هوشمند و پیامک هوشمند از فایل استفاده نمایید.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت استفاده از پنل پیامک عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -709516076154020241631522514-18400;