مزایای تبلیغات پیامکی با تبلیغات تراکتی

4 از 5 (3 نظر)

مزایای تبلیغات پیامکی با تبلیغات تراکتی

تبلیغات از طریق پیامک جزوه معدود تبلیغاتی می باشند که بازخورد بیشتر و هزینه کمتری نسبت به سایر تبلیغات دارند، شما با داشتن یک پنل اس ام اسی می توانید به تعداد زیادی از مردم یا مخاطبان مورد نظر پیامک انبوه ارسال کنید .

مزایای پیامک تبلیغاتی در مقایسه با تراکت های تبلیغاتی :

یکی از تبلیغات رایج در ایران ، چاپ و توزیع تراکت های تبلیغاتی ارزان قیمت می باشد، که بازخورد بسیار پایینی دارند، اما چون هزینه آن اندک است ، هم چنان از این روش تبلیغات استفاده می شود، این تراکت های تبلیغاتی اکثرا بلافاصله توسط مخاطبان دور ریخته می شوند و نگهداری نخواهند شد، این در حالی است که هزینه ارسال هر پیامک تبلیغاتی از هزینه چاپ و پخش هر تراکت تبلیغاتی پایینتر است، حتی می توان گفت تا یک سوم یا یک چهارم هر تراکت تبلیغاتی هزینه خواهد داشت .

سرعت ارسال بالا پیامک تبلیغاتی

ارسال پیامک تبلیغاتی از پنل پیامکی نسبت به سایر روش های سنتی تبلیغات بسیار سریع تر می باشد.

به عنوان مثال برای چاپ یک تراکت به فرض آماده بودن طرح، حداقل چاپ آن 2 روز زمان می برد. اگر توزیع آن هم اگر به بهترین وجه ممکن توزیع شود حداقل چند روزی طول می کشد. ولی ارسال پیامک بعد از انتخاب یک متن خوب چند ثانیه بیشتر زمان نیاز ندارد. در عین حال شما می توانید پیامک را به شیوه های مختلف برای مشتریان و مخاطبان خود ارسال کنید و میزان بازدهی و تاثیر هر پیام را بسنجید.
 

send-sms-bulk-ارسال-پیامک-انبوه

 

لطفا برای بهرهمندی از امکانات سامانه و دریافت راهنمایی های بیشتر به وسیله لینک زیر یا ارسال عدد 2000 به 10001391 در سامانه جامع پارس گرین ثبت نام نمایید.

ثبت-نام

کد BSC : -70951607611282023-1334450938-16408;