مزایای تبلیغات پیامکی با تبلیغات تلویزیونی

3.6 از 5 (5 نظر)

مزایای تبلیغات پیامکی با تبلیغات تلویزیونی

تبلیغات از طریق پیام کوتاه جزوه معدود تبلیغاتی می باشند که بازخورد بیشتر و هزینه کمتری نسبت به سایر تبلیغات دارند، شما با داشتن یک پنل اس ام اسی می توانید به تعداد زیادی از مردم یا مخاطبان مورد نظر پیامک انبوه ارسال کنید .

مقایسه تبلیغات پیامکی با تبلیغات تلویزیونی :

البته تاثیر بالای تبلیغات تلویزیونی قابل توجه است ، اما اگر به نسبت میزان هزینه ای که باید برای یک ثانیه تبلیغات تلویزیونی مثلا 50,000,000 ریال پرداخت کنید ، با انجام تبلیغات پیامکی می توانید با هزینه ذکر شده به حداقل نیم میلیون نفر پیامک ارسال کنید و این پانصد هزار مخاطب قطعا پیامک تبلیغاتی شما را مشاهده خواهند کرد ، حتی شما می توانید به این اشخاص به صورت هدفمند پیامک ارسال کنید ، یعنی مثلا فقط به یک محدوده خاص یا جنسیت خاص اس ام اس ارسال کنید.

ممکن است که در آن یک لحظه بسیاری از مخاطبان تبلیغ تلویزیونی شما را مشاهده نکنند اما قطعا حتی کسانی که پیامک های تبلیغاتی را حذف میکنند ابتدای پیامک را مطالعه می کنند و اگر به آن نیاز داشته باشند آنرا در گوشی همراه خود نگه خواهند داشت .

شما با تقریبا 35 میلیون تومان می توانید یک بار به کل شماره های همراه اول تهران پیامک ارسال کنید، اما با همین هزینه نمی توانید به کل تهران تبلیغ تلویزیونی خود را نشان دهید.

 

تخفیف-پیامکی

 

فعال-سازی-پنل-پیامکی

ثبت-نام

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -709516076130720241015248464-16404;