مزایای تبلیغات پیامکی در مقایسه با بیلبورد و بنر

3.5 از 5 (4 نظر)

مزایای تبلیغات پیامکی در مقایسه با بیلبورد ها و بنر ها

تبلیغات از طریق پیامک جزوه معدود تبلیغاتی می باشند که بازخورد بیشتر و هزینه کمتری نسبت به سایر تبلیغات دارند، شما با داشتن یک پنل اس ام اس می توانید به تعداد زیادی از مخاطبین  پیامک انبوه ارسال کنید.

تبلیغات پیامکی یا تبلیغات بیلبوردی و بنری:

در حال حاضر هزینه یک ماه تبلیغ از طریق بیلبورد در اتوبان های سطح شهر تهران در کمترین حالت ممکن، کمتر از 50 میلیون تومان نیست با این هزینه واقعا می توان بازخورد تبلیغاتی عالی از طریق پیامک داشت ، اگر شما برند هستید و همه شما را میشناسند شاید برای برندسازی بیشتر بیلبورد گزینه مناسبی باشد ، اما اگر می خواهید برندسازی کنید باید ابتدا به مخاطبان بسیاری برند خود را معرفی نمایید و ارسال پیامک تبلیغاتی بهترین گزینه می باشد.

مهم‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین مزیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌های پیام کوتاه که آن را بیشتر از سایر رسانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تبلیغاتی متمایز می‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند :

سرعت انتقال پیامک به بازار هدف: پیامهای تبلیغاتی از طریق پیامک می توان به صورت کنترل شده در سریع ترین زمان ممکن و تنها برای گروه بازار هدف که شناسایی شده اند، ارسال کرد.

عدم نیاز به دانش تخصصی: انجام تبلیغات توسط شما بدون نیاز به دانش تخصصی بسیار مهم و ارزشمند می باشد. تبلیغات از این طریق نیاز به طراحی پیچیده و مدیریت جامع ندارد و همه ای نیاز های شما در پنل اس ام اس پیش بینی شده است.

استفاده از سیستم مدیریتی: با استفاده از این سیستم می توانید آمار تبلیغات منتشر شده را به بهترین شکل مدیریت کنید.

دسترسی دائم به مشتریان: ارسال پیامک تبلیغاتی در آن واحد به افراد زیادی در فاصله زمانی کوتاه امری ارزشمند می باشد صاحبان تلفن‌‌‌‌‌‌‌‌‌همراه، این وسیله را در بیشتر اوقات شبانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌روز و در بیشتر اماکن، همراه خود دارند. از این رو شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند به طور دائم ارتباط خود را با مخاطبان حفظ کنید و در مواقع ضروری، پیامک های خود را ارسال کند.

 

send-sms-bulk-مزایای-ارسال-پیامک-انبوه

 

لطفا برای بهرهمندی از امکانات سامانه و دریافت راهنمایی های بیشتر به وسیله لینک زیر یا ارسال عدد 2000 به 10001391 در سامانه جامع پارس گرین ثبت نام نمایید.

ثبت-نام

کد BSC : -70951607611072023623768645-16416;