منشی پیام کوتاه

4 از 5 (45 نظر)

منشی پاسخگوی خودکار

خدمت رسانی بی وقفه با پیام کوتاه :

امکان ساخت یک قالب مشخص برای دریافت کلید واژه های متفاوت و ارسال جواب مشخص شده برای آن کلید واژه به شماره ی فرد یا سیستم درخواست کننده . این قابلیت نیز تنها با خرید شماره اختصاصی قابل استفاده خواهد بود . شما این قابلیت را خواهید داشت تا با استفاده از این امکان بتوانید متون از پیش تعیین شده ای را آماده و با دریافت کلید واژه ای خاص آن را به شماره درخواست کننده ارسال کنید ، برای مثال می توانید ساعات کار شرکت را در سیستم تنظیم و با دریافت کلید واژه " ساعت کار " یا کلماتی مشابه ، این پیام کوتاه را که در بردارنده اطلاعات ساعات کار شماست را به شماره فرد درخواست کننده ارسال کنید .

صرفه جویی در منابع با پیام کوتاه :

با توجه به ثابت بودن درخواست دریافت اطلاعات بیشتر از سوی مخاطبین در کسب و کارهای مختلف ، وجود یک ساختار اطلاع رسانی براساس درخواست مشتری ، ضروری است . این قابلیت برای کاربران فراهم شده است که با شناسایی و ثبت سوالات متداول کسب و کار خود در سامانه و تعریف کلید واژه های مشخص برای هر کدام از درخواست ها ، مزیت پاسخ گویی بی وقفه را برای مخاطبین شان ایجاد کنند .

کاربری جامع منشی پیام توسط پیام کوتاه :

·         امکان تعریف پاسخ های متنوع براساس کلیدواژه های مشخص در سامانه

·         امکان مشخص کردن متن ارسالی برای اس ام اس های بدون متن

·         امکان محدود کردن متن دریافتی در قالب عدد ، حروف و یا هردو

·         امکان بررسی و حذف تداخل های موجود در کلید واژه ها

·         امکان محدود کردن شماره ها در پاسخ گویی خودکار

انتخاب شماره دریافت پیام کوتاه :

شما می توانید علاوه بر محدود کردن لیست مخاطبین خود در استفاده از این سرویس ، شماره دریافت اس ام اس را به منظور ارسال پاسخ خودکار ، مشخص و دسترسی دیگر شماره هایتان را به این صفحه مسدود کنید .

تفاوت شماره دریافت از ارسال :

شما می توانید شماره دریافت اس ام اس را از شماره ارسال پاسخ به مخاطب متمایز کرده و نحوه دریافت و ارسال پیام های خود را مدیریت کنید .

لزوم شماره اختصاصی در استفاده از منشی پیام کوتاه :

جهت ایجاد منشی پیام ، لازم است کاربران ابتدا اقدام به خرید شماره اختصاصی کرده تا از این شماره یا شماره ها جهت دریافت و ارسال پاسخ استفاده نمایند .

پیش بینی کلمات کلیدی برای پاسخ دهی :

برای داشتن یک منشی پیام موثر و کارا ، ابتدا باید تمام کلمات کلیدی متناسب با گزینه های ممکن را در سیستم وارد کنید تا منشی پیام بتواند در مواجه با پیامک های ارسالی پاسخ صحیحی ارسال کند . دقت کنید که از یک کلید واژه برای تعیین دو گزینه مشابه استفاده نشود .

جهت استفاده از امکانات سامانه پیامکی می توانید به صورت رایگان در سامانه هوشمند پیام کوتاه شرکت پارس گرین ثبت نام نمایید و یا عدد 2000 را به 10001391 پیامک نمایید.

ثبت-نام

کد BSC : -70951607608392019257545165-10332;