پیام های تبلیغاتی را به چه صورتی درج کنیم

4.25 از 5 (4 نظر)

نحوه تایپ پیامک های تبلیغاتی

بعضی از کاربران سامانه های پیام کوتاه به این باور اعتقاد دارند که ارسال اس ام اسهای انبوه و پیام کوتاهای تبلیغاتی تا کنون هیچ سودی برایشان نداشته است ، و بازدهی که انتظاری داشتند را به دست نیاورده اند ولی بسیاری دیگر از همین مشترکین نظری کاملا مخالف دارند انها معتقدند عمده بازدهی کاریشان از تبلیغات پیامکی بوده و حتی روزانه بیشتر از چند هزار پیامک تبلیغاتی ارسال میکنند. به گونه ای که حاضرند ازانواع تبلیغات دیگر صرف نظر کرده و تمام  هزینه انرژی  خود را صرف تبلیغات پیامکی کنند.شاید تا این جا این سوال در ذهن شما هم پیش امده باشد که تفاوت اصلی این دو نوع کاربر در چیست؟

تبلیغات پیامکی شاید ساده ترین و کم تخصص ترین و کم هزینه ترین و مطمئن ترین نوع تبلیغات باشد ولی برای موفقیت درآن تنها ارسال پیامک شرط کافی نیست.

تبلیغات پیامکی به تنهایی  یک روش موفق در جذب مشتری است ولی نحوه ارسال تبلیغات از خود تبلیغات موثرتر است، پس مهم ترین مسئله در ارسال پیامک های انبوه این است که اس ام اس ها را چگونه ارسال کنیم! چه نکاتی را باید در ان رعایت کنیم؟ چه برخوردی مشتریان او را بیشتر جذب میکند؟

تبلیغات-sms

 


سامانه-ارسال-پیام-کوتاه-send-sms

متن پیامک ساده و در عین حال صمیمی باشد:

بهترین راه در طراحی متن پیامک ساده گویی می باشد قانون مهم در بازاریابی با پنل پیامکی این است که متن پیام باید ساده منحصر بفرد و در عین حال زیبا باشد.

اگر میخواهید یکی از محصولات شرکت, مغازه و فروشگاه خود را تبلیغ کنید از نام بردن دیگر محصولات خود دوری کنید زیرا در این صورت مخاطبان را از هدف اصلی اگهی دور خواهید ساخت. سعی کنید متن پیامکتان ساده و هیچ ابهامی در متن پیام وجود نداشته باشد.

استفاده از کلمات مبهم و سوال برانگیز ، مخاطبان شما کاهش خواهد داد. از کلماتی استفاده کنید که مخاطب به طور کامل متوجه منظور شما از متن ارسالی پیامکی گردد. اس ام اسهای خود را فارسی ارسال کنید زیرا تمام مخاطبان شما قادر به خواندن متون لاتین و یا فینگلیش نیستند.

سعی کنید پیامک خود را با نام تجاری ارسال نکنید. زیرا  نام تجاری امکان Replay کردن پیام را ندارد. و در ارسال با نام تجاری شما با ۱۱ کاراکتر محدود روبرو خواهید بود و معمولا نام تجاری در کشور ایران در ۱۱ کاراکتر نمیگنجد.  هزینه ارسال با نام تجاری بیشتر از شماره های مجازی میباشد

تاثیر کلمات ابتدای پیامک را در نظر بگیرید:

یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه شود تاثیر کلمات اول متن پیامک شماست زیرا اولین چیزی که مخاطب به ان توجه میکند چند کلمه ی ابتدای متن است که حتی از شماره فرستنده پیامک هم مهم تر است. این به آن معناست که شما با کلمات ابتدای متن پیامک میتوانید مخاطب را جذب کنید تا باقی متن پیامک شما را بخواند. پس سعی کنید از کلمه های صمیمی تر و دوستانه تر در ابتدای متن پیام استفاده کنید و بیشتر از کلمه هایی که در عین صمیمیت در صنف خودتان باشد.

چطوری ؟ - توجه ! توجه - پیشتاز میشوی -  دوست من - سرعت این ماشین فوق العادست - سلام به تو که منو یادته

این ها میتوانند مثال هایی برای این موضوع باشند. حتی اگر این اولین تجربه تبلیغات پیامکی شما باشد و مخاطب اشنایی اولیه با شما نداشته باشد این نوع بر خورد اولیه رابطه ای بسیار گرم بین شما و مشتری ایجاد خواهد کرد.

Features-امکانات


 

به اندازه متن پیامکهای تبلیغاتی  خود توجه کنید:

پیشنهاد می شود در متن پیامک از جملات کوتاه و جذاب استفاده شود بطور معمول پیامک های تبلیغاتی یک پیامک فارسی ۷۰ کاراکتری و یک پیامک لاتین ۱۶۰ کاراکتری می باشد پس در انتخاب جملات خود دقت کنید. مسلما پیامک هایی که در یک صفحه قرار داده می شوند جذابتر خواهند بود و راحت تر در دسترسی همگان قرار می گیرد زیرا بعضی از تلفن های همراه پیامک های طولانی را پشتیبانی نمیکنند.

اگر به دلایلی متن پیامک شما طولانی شد ان را تک بخشی ارسال نمایید یعنی متن پیامک را به چند قسمت کوتاه تبدیل کنید و تک تک ارسال نمایید. از فواید این نوع ارسال این است که مخاطب با دریافت چند پیام نام و برند شما را به خاطر خواهد سپرد.

پس توجه کنید که تعداد کاراکتر ها محدود و مخاطب ما کم حوصله هست پس از اضافه گویی و جا ماندن از اصل موضوع بپرهیزید. بهتر است در ادامه بعد از کلمات اغاز متن پیامک به اصل مطلب بپردازید.

اصل مطلب در پیامک تبلیغاتی یعنی اینکه دقیقا نام محصول یا خدمت و یا جشنواره خرید و میزان تخفیفی که قرار است به مشتریان جدید شما داده شود را بنویسیم.لازم نیست جمله ها را با رعایت دستور زبان فارسی تایپ کنید.اصل مطلب را در قالب عدد و یا کلمه بنویسید و سپس به بیان نحوه ارتباط بپردازید.

چگونگی-ارتباط-با-مشتری

فروش-ماشین-با-پیامک

پایان متن پیامک  تبلیغاتی:

اگر مخاطب شما به پایان متن پیامک شما رسیده باشد یعنی ۹۰% موفق شده اید و بهترین بازده نصیب تان شده است .در پایان متن پیامک راه ارتباطی خود و مخاطبتان را ساده تر کنید تا این کار متن شما را جذاب تر خواهد کرد.

می توانید روش های ارتباطی مخصوص خود از قبیل تلفن, ایمیل و یا ادرس وب سایت فعال خود را در پایان متن ذکر کنید در این مورد قرار دادن شماره تلفن بیشتر توصیه می شود زیرا شاید مخاطب همیشه دسترسی به اینترنت نداشته باشد فراموش نکنید شماره حتما پیش شماره شهر خود را نیز در شماره تماس ذکر کنید.


 

برای فعالسازی رایگان پنل پیامک عدد 2000 را به سامانه 10001391 ارسال کنید و یا از لینک زیر اقدام فرمایید.

ثبت-نام-پیامک-صوتی

کد BSC : -70951607616562024-846988123-16044;