نمایندگی پنل پیامک

4 از 5 (3 نظر)

نحوه کسب درامد از نمایندگی پنل پیامک

نمایندگی پنل پیامک راهی مطمئن برای کسب درآمد می باشد. با دریافت نمایندگی پنل پیامک شما به صورت مجزا، امکان ایجاد و فروش پنل های کاربری به صورت نامحدود را خواهید داشت. شما بدون نیاز به مهارت خاصی تنها با در اختیار داشتن اینترنت میتوانید شروع به فعالیت نمایید مشتریان شما همه اقشار جامعه را شامل میشود و تقاضای بالای مشاغل مختلف برای تبلیغات پیامکی تضمینی برای درآمدزایی شما میباشد.

ارسال پیامک

 - در سامانه پیامک نمایندگی تعرفه ارسال پیامک برای نماینده بسیار پایین از پنل کاربریست بنابراین ارسال پیامک برای نمایندگان پنل پیامکی به صرفه تر و قابل رقابت تر می باشد.

فروش سامانه پیامک

 - تمامی کسب و کار‌ها به پنل پیامک نیاز دارند؛ مشتریان خود را در همه جا جستجو کنید. موسسات و شرکت‌ ها ، مدارس و دانشگاه‌ ها ، دفاتر بیمه و ... همه همه می توانند از مشتریان شما باشند.

پیامک‌های ارسالی

 - تعداد پیامک های ارسالی‌ شما، با افزایش کاربران به تدریج بیشتر خواهد شد. اگر کاربران شما روزانه 25 هزار پیامک ارسال کنند، با سود هر پیامک 20 ریال ؛ ماهیانه بیش از 1.5 میلیون تومان درآمد خواهید داشت.

make-money

 


 

ارسال-پیامک-send-sms

فروش خط اختصاصی

 - بخشی از درآمد شما از فروش خط اختصاصی خواهد بود. هر چقدر که شماره فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود. با فروش 3 خط با سود 15 هزار تومان در روز درامد ماهانه شما از فروش خطوط اختصاصی بیش از  1میلیون  300 هزارتومان خواهد بود.

فروش نمایندگی پنل پیامک

 - شما نیز می‌توانید اقدام به فروش نمایندگی سامانه کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش نمایندگی پنل پیامک، بروی پیامک‌های ارسالی نماینده خود نیز سود خواهید داشت، شما بابت فروش نمایندگی هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید.

 


 

برای کسب نمایندگی کافیست عدد 2000 را به 10001391 ارسال فرمایید و یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام

کد BSC : -70951607628542023-1866824681-17084;