نمایندگی ارسال sms

4.02 از 5 (48 نظر)

نمایندگی پنل اس ام اس چیست

نمیدانم شما هم به کسب و کار اینترنتی یا شغل دوم اینترنتی اعتقاد دارید یا نه ، اما اگر بخواهید شغل دوم داشته باشید و درامد بیشتری داشته باشید ، آسان ترین راه کارافرین شدن به صورت اینترنتی است ، چون تا زمانی که کسب‌ و کارتان رونق بگیرد ، به شما اجازه میدهد به صورت پاره وقت  به این کار را انجام دهید ، وقت کمی از شما میگیرد و برای شروع نیازی به سرمایه گذاری آنچنانی ندارید. اما در کسب‌وکارهای فیزیکی شما در هر کاری که بخواهید شروع کنید باید به هر حال بیشتر از همه چیز باید وقتتان را برای شغلتان بگذارید و این باعث می شود از لذت در کنارخانواده بودن دور باشید ، برای شروع کار نیاز به سرمایه اولیه برای خرید کالا دارید ، اجاره هایی ماهانه که باید پرداخت کنید و ….

 

 

 

 

اگر کتاب ” تبدیل رویا به ثروت ” را خوانده باشید حتما دوست دارید به صورت محطاطانه عمل کنید تا کارافرین شوید و بعد از انکه به شغل شما به سوددهی رسید ، شغل اولیتان را کنار بگذارید و فقط روی کسب و کار خوتان کار کنید و کارمند بگیرید.

سامانه پیامک نمایندگی اس ام اس راه ساده ای برای کارافرین شدن است ، یکی از مزیت های پنل اس ام اس نمایندگی در مقایسه با دیگر مشاغل این است که در هر کار اینترنتی دیگری که وارد شوید باید به هر حال روی سایت وقت بگذارید ، مطالب و محتوا در سایت قرار دهید تا درامد داشته باشید ، اما پنل اس ام اس تمام درگیری های فکری شما را از بین می برد و درامد مادام العمری برای شما ایجاد میکند . ابتدا لازم است در مورد شیوه درامدی پنل اس ام اس بیشتر توضیح دهم که چگونه می توانیم از سامانه پیامک نمایندگی درامد داشته باشیم و شیوه کار به چه صورت است و چگونه میتوان از پنل اس ام اس درامد داشته باشیم .

در کنار تمامی درامدهای هیجان انگیز مجازی و غیرفیزیکی ، اگر دفتر تبلیغاتی و بازاریابی داشته باشید ، میتوانید بابت ارسال پیامک های انبوه و تبلیغ برای مشتریان درامد قابل توجهی داشته باشید.

 


 

نحوه درآمد نماینده :

    ۱- فروش پنل پیامک :
        مشتریان خود را در همه جا جستجو کنید . موسسات و شرکت‌ها ، مدارس و دانشگاه‌ها ، انتشارات ، شعب بیمه و … همه جزو مشتریان شما هستند . با خرید سامانه توسط کاربری که شما اضافه یا معرفی کرده اید 50% قیمت آن برای شما محسوب خواهد شد.

    ۲- پیامک‌های ارسالی :
        تعداد ارسالی‌های شما با افزایش کاربران به تدریج بیشتر خواهد شد . اگر کاربران شما در روز ۵۰ هزار پیامک ارسال کنند و هر پیامک به طور مثال ۲ تومان برای شما سود داشته باشید ، درآمد روزانۀ شما از این طریق ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود.

    ۳- فروش خط اختصاصی :
        بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود. هر چقدر که شمارۀ فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود.

    ۴- فروش سامانه نمایندگی :
        خود شما نیز می‌توانید اقدام به فروش سامانه‌های نمایندگی کرده و از این طریق کسب درآمد کنید . به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش سامانۀ نمایندگی ، بروی پیامک های ارسالی نمایندۀ خود نیز سود خواهید داشت.

 

نمایندگی-پیامک

 


 

نمایندگی-پیامک

 

     به هر یک از نمایندگان یک خط اختصاصی ۱۰۰۰ با قابلیت ارسال و دریافت به عنوان هدیه ارائه خواهد شد .

     به هر نماینده سه خط عمومی رند جهت تخصیص به کاربران تعلق می‌گیرد. این خطوط از ۵ اپراتور ۱۰۰۰ ، 021 ، ۵۰۰۰  می‌باشند .

     اکثر تعرفه‌های پیامک بر اساس خطوط deliver-based می‌باشد و هزینۀ پیامک‌های نرسیده به مقصد به حساب کاربر باز می‌گردد .

     شماره‌های عمومی قابل استفادۀ تمام کاربران بوده و قابلیت دریافت پیامک ندارند . این شماره‌ها جهت ارسال انبوه بر اساس بانک سامانه می‌باشد .

     نمایندۀ محترم می‌تواند علاوه بر خطوط رایگان با %۱۰ تا ۲۰% تخفیف مخصوص نماینده اقدام به خرید خطوط اختصاصی نامحدود جهت کاربران نماید .

     تعرفه ارسال پیامک برای نمایندگان کمتر از تعرفه ارسال پیامک برای کاربران عادی می باشد در این صورت ارسال پیامک برای نماینده هزینه پایین تری به نسبت کاربر خواهد داشت .

 


 

مراحل اخذ نمایندگی سامانه هوشمند مدیریت پیامک پارس گرین

مراحل-اخذ-نمایندگی

 

 

برای برخورداری از این امکانات کافیست عدد 2000 را به 10001391 ارسال فرمایید.

مشاوره-رایگان

کد BSC : -709516076262320241119781895-10404;