نمودار انلاین نظر سنجی و مسابقه پیامکی

4 از 5 (4 نظر)

ارسال انلاین نتایج نظرسنجی و مسابقه با کد HTML

 اگر شما بخواهید ، نظر سنجی و یا مسابقه ای برگزار نمایید و نتایج آن را به بازدید کننده گان خود نشان دهید از چه ابزاری استفاده می کنید.

بعد از ثبت هر نظر سنجی، می توانید اطلاعات دریافتی را روی نمودار ببینید.

از طریق این قسمت شما یک کد HTML رمز شده دریافت می کنید که مربوط به نظر سنجی است.

زمانی که این کد در در وبلاگ یا وب سایت یا سایر  سایت ها به نمایش می گذارید ، بازدید کننده گان نتایج نظر سنجی شما را انلاین مشاهده می کنند.

به طور مثال  اگر ما بخواهیم میزان رضایت مشتریان خود را از طریق پیامک نظر سنجی نماید و نتایج را به همه کاربران نمایش دهیم، از این طریق عمل می نماییم.

 

 

نمودار-آنلاین-نظر-سنجی

 

در این قسمت با گزینه لینک دانلود می توانید ماژول های موجود در این بخش را دریافت نموده و برای اتصال به پنل پیامک از آن بهره ببرید.

ماژول های موجود در این بخش : ماژول OpenCart نسخه جدید ، ماژول پیامک وردپرس برای  WooCommerce ، ماژول Word press 2.8 ، ماژول پیامک WordPress ، ماژول پیامک WordPress ( نسخه بین المللی ) ، ماژول پیامک Freer ، ماژول ارسال پیامک  و پرداخت آنلاین : Jommla 1.5 ، ماژول ارسال پیامک  و پرداخت آنلاین :  Jommla 2.5 ، ماژول ارسال پیامک  و پرداخت آنلاین :  Jommla 3.0&3.1 ، ماژول دیتالایف انجین ، ارسال پیامک ، پرداخت ، فروشگاه ، ماژول  WHMCS :  ( سازگاری کلیه عملیات با سیستم پیامک ) ، ماژول Presta shop نسخه جدید و ... .

 

مطالب مرتبط:

جهت بهره مندی از امکانات سامانه پیامک ارسال عدد 2000 به 10001391 و یا استفاده از لینک زیر جهت ثبت نام اقدام فرمایید.

ثبت-نام-پنل-نمایندگی

کد BSC : -7095160762943202098783743-11632;