نکاتی مهم در مورد زمان و متن پیامک های تبلیغاتی

3.98 از 5 (31 نظر)

موارد مهم در مورد تاریخ ، زمان و متن پیامک

 

میخواهیم در مورد نکات بسیار مهمی که در زمان ارسال پیامک تبلیغاتی باید آنها را رعایت کنید سخن بگوییم .

ارسال پیامک تبلیغاتی در ساعات مناسب روز :

همیشه در نظر داشته باشید که قانونی برای خودتان وضع کنید ان هم این است که به هیچ عنوان ” قبل از ساعت ۹ صبح و بعد از ساعت ۹ شب پیامک ارسال نکنید ” ، بهترین راه حل برای این موضوع مشخص کردن یک روز است . به فرض مثال شما یک روزی را برای ارسال پیامک های با تخفیف انتخاب میکنید . همیشه در ان زمان و روز پیامک را ارسال کنید . حتما این را نیز در نظر داشته باشید که ساعات ارسال بصورت یکپارچه باشد . یعنی یک هفته ساعت ۹:۱۵ دقیقه ارسال نکنید و در هفته بعدی ساعت ۱۵:۳۰ ، بهتر است هر هفته در روز مشخص ساعت ۱۱ ارسال گردد . برای این موضوع نیز میتوانید ازامکان ارسال پیامک زمانبندی استفاده کنید .

قرار دادن ساعت و تاریخ انقضا در ارسال پیامک :

در صورتی که میخواهید پیامک ارسالی از سوی شما فوری به نظر برسد ، باید برای پیامک خود تاریخ انقضا قرار بدهید . منظور از تاریخ انقضا این است که به مشتریان خود مهلت خرید بدهید و انها را اگاه بسازید که این پیشنهاد ویژه تا تاریخ مقرر امکان پذیر است .

استفاده از دستور العمل تخفیفات و اعتبار :

اینک میخواهیم از حاشیه کمی فاصله بگیریم و برویم سر اصل مطلب ، پیامک بیشتر برای ارائه تخفیف و جذب مشتری بیشتر ارسال میگردد . درست است ؟ اگر مخاطبین از پیشنهاد های شما که از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی به دستشان رسیده استفاده نکنند پس چرا خودتان را اذیت میکنید . اگر تخفیفی ارائه نشود شما سرمایه خود را از دست داده اید بعلاوه وقت مشتری را نیز گرفته اید . اگر میخواهید در این زمینه موفق بشوید . بهتر است تخفیفات مناسبی را در نظر بگیرید . برای این موضوع میتوانید بصورت زیر اقدام کنید .

برای مثال : 25% تخفیف ویژه تابستانه

گرفتن اطلاعات از مشتری :

سعی کنید در متن پیامک مشتری خود را راغب به پاسخ کنید چرا که می توانید از این طریق شماره موبایل های مشتریان راغب را ذخیره کنید و یک بانک شماره مشتریان برای خود بسازید و در دوره های مناسب به این افراد بابت تخفیفات آینده اطلاع رسانی کنید  .

برای مثال :
25% تخفیف ویژه تابستانه

برای دریافت تخفیف عدد 1 را پیامک نمایید .

 

مطالب مرتبط :

   -  سامانه ارسال پیامک

   - وب سرویس ارسال اس ام اس

   - انواع ارسال پیامک زمانداز

 

برای برخورداری از این امکانات کافیست عدد 2000 را به 10001391 ارسال فرمایید و یا از لینک زیر جهت ثبت نام اقدام فرمایید.

ثبت-نام

کد BSC : -70951607623422020-8989615-10424;