میزان هزینه ارسال پیامک از طریق اینترنت

4.25 از 5 (4 نظر)

هزینه ارسال پیامک از طریق اینترنت

در کل برای ارسال پیامک از طریق اینترنت و صفحات وب دو نوع هزینه وجود دارد: اول، هزینه های مربوط به خود سامانه پیامک ، دوم، هزینه های مربوط به ارسال پیامک که منظور همان شارژ سامانه جهت ارسال sms می باشد.

در هر دو نوع هزینه، تفاوتهای در تعرفه های شرکت های ارائه دهنده وجود دارد. در هزینه های نوع اول، با توجه به اینکه اختیارات به صورت کامل در اختیار شرکت ارائه دهنده است و توسط نرم افزار طراحی شده خود یا خریداری شده ای، بخشی را به عنوان حساب کاربری برای استفاده در اختیار شما قرار می دهد، تعیین قیمت و نحوه استفاده از آن کاملا منوط به تصمیمات داخلی آن شرکت می باشد. به دلیل تفاوت در ماهیتهای نرم افزارها و امکانات مختلفی که این پنلهای ارسال و دریافت پیام کوتاه در اختیار مصرف کننده قرار می دهد و همچنین سیاستهای بازاریابی آنها ، می تواند تعیین قیمت از رایگان تا چندین میلیون تومان انجام شود.

در سامانه پیامکی پارس گرین پس از ثبت نام و ورود به سامانه از منوی "مدیریت" و گزینه "فعال سازی" اقدام به بررسی و انتخاب یکی از سرویس های سامانه جهت ارسال و دریافت اس ام اس نمایید.

با توجه به اینکه اپراتورها محدود و قیمت های ارائه شده توسط هر یک نیز به صورت کاملا مشخص می باشد، حدود ارسال پیامک از 180 تا 90 ریال متفاوت است. و انتخاب این که هزینه شما برای ارسال پیامک کدام است بستگی به میزان شارژ اولیه سامانه دارد به طور مثال اگر بازه شارژ پنل از 0 تا 20 هزار تومان باشد هزینه ارسال به حداکثر نزدیک تر است و اگر شارژ انجامی سامانه 1 تا 10 میلیون باشد حداقل هزینه ارسال اس ام اس برای پنل شما محاسبه خواهد شد.

ارسال-پیامک-از-موبایل

 


 

جهت ثبت نام در سامانه عدد 2000 را به سامانه10001391 پیامک کنید و یا از لینک زیر اقدام نمایید

sms-ثبت-نام

کد BSC : -709516076281320231132542589-16664;