نمایندگی پنل پیامک پارس گرین

4 از 5 (42 نظر)

نمایندگی پنل پیامک چیست ؟

نمیدانم شما هم به کسب و کار اینترنتی یا شغل دوم اینترنتی اعتقاد دارید یا نه ، اما اگر بخواهید شغل دوم داشته باشید و درآمد بیشتری داشته باشید ، آسان ترین راه کارافرین شدن به صورت اینترنتی است ، چون تا زمانی که کسب‌وکارتان رونق بگیرد ، به شما اجازه میدهد به صورت پاره وقت این کار را انجام دهید ، وقت کمی از شما میگیرد و برای شروع نیازی به سرمایه گذاری آنچنانی ندارید اما در کسب‌ وکارهای فیزیکی شما هر کاری را که بخواهید شروع کنید باید به هر حال بیشتر از هرچیزوقتتان را برای شغلتان بگذارید و این امر باعث می شود از لذت در کنارخانواده بودن دور باشید ، برای شروع کار نیاز به سرمایه اولیه برای خرید کالا دارید ، اجاره هایی که ماهانه باید پرداخت کنید و …. باعث می شود سرمایه هنگفتی را برای شروع کار نیاز داشته باشید و در نتیجه با برآورد این هزینه ها و وقت ( اگر سرمایه دار نباشید ) در آخر از انجام کار منصرف می شوید.

نمایندگی-پارس-گرین-بهترین-راه-کسب-درآمد-اینترنتی

پنل نمایندگی ارسال پیامک

اگر کتاب ” تبدیل رویا به ثروت ” را خوانده باشید حتما دوست دارید به صورت محتاطانه عمل کنید تا کارآفرین شوید و بعد از آنکه شغل شما به سوددهی رسید ، شغل اولیتان را کنار بگذارید و فقط روی کسب و کار خوتان کار کنید و کارمند بگیرید .

اگر نگاه واقغ بینانه ای داشته باشیم ، راه اندازی کسب و کار اینترنتی به جز هزینه اولیه برای هاست و دامنه و هزینه طراحی سایت ، دیگز نیاز به هزینه و سرمایه ای ندارد .

اکثر افراد مشکلی برای درامد اینترنتی ندارند تنها مشکل آنها این است که نمی دانند از کجا شروع کنند ، چگونه سایتشان را مدیریت کنند و چگونه طراح سایت مطمئن پیدا کنند ،در نتیجه نیاز به یک همراه و پشتیبان ضروری است .

اگر بازاریاب خوبی باشید ، ارتباطات خوبی داشته باشید راه اسانتری در پیش دارید. ( بدون درگیری های مدیریت سایت ، برنامه نویسی و … )

 

نمایندگی پیامک راه ساده ای برای کارآفرین شدن است ، یکی از مزیت های  نمایندگی سامانه پیامک در مقایسه با دیگر مشاغل این است که در هر کار اینترنتی دیگری که وارد شوید باید به هر حال روی سایت وقت بگذارید ، مطالب و محتوا در سایت قرار دهید تا درآمد داشته باشید ، اما پنل اس ام اس تمام درگیری های فکری شما را از بین می برد و درآمد مادام العمری برای شما ایجاد میکند .

ابتدا لازم است در مورد شیوه درامدی پنل پیامک بیشتر توضیح دهیم که چگونه می توانیم از سامانه پیامک نمایندگی درآمد داشته باشیم و شیوه کار به چه صورت است .

کاری که باید انجام دهید ، بازاریابی برای فروش پنل پیامک است و شما تنها باید با اداره ها و افراد صحبت کنید و با توجه به نیاز انها به انها پیامک بفروشید ، قابلیت های پنل پیامک بسیار زیاد است و بسیاری از افراد از این قابلیت ها اگاه نیستید و اگر شما به آنها بگویید پنل پیامک چگونه مشکلشان را برطرف میکند خیلی افراد به آسانی از شما پنل پیامک خریداری میکنند

ساده ترین کاری که میتوان با پنل های اس ام اس انجام داد ، تشکر از مشتری بعد از خرید از سایت شماست ، سیستم نوبت دهی ، ارسال خودکار و هوشمند به کاربر قابلیت دیگری از سامانه است که کمک میکند به قیمت یک کارمند و منشی در هزینه های شرکت صرفه جویی شود مشتری شما به صورت خودکار با پنل اس ام اس شما در ارتباط باشد و با توجه به سوال هایی که ارسال میکند سامانه پیامک جواب های مشخص و از پیش تعیین شده ای را برای مشتری ارسال کند.

سیستم نوبت دهی از طریق پیامک در مطب دکتر ها نیز می تواند بسیار کاربری باشد و بسیاری کاربرد دیگر.

البته در کنار درآمد حاصل از فروش پنل پیامک ، شما درآمد مادام العمر هم دارید ، زمانی که به مشتری پنل می فروشید ، درآمد شما مانند کسب و کارهای فیزیکی تمام نمی شود و رشته درآمد جدیدی برایتان بوجود می آید ، زیرا مشتریان شما که پنل خریداری کرده اند ، برای ارسال پیامک باید پنل خود را شارژ کنند شما از طریق این شارژ هم درآمد خواهید داشت و با توجه به قیمتی که خود شما برای پیامک تعریف میکنید درآمد بعد از خرید شارژ توسط کاربر محاسبه می شود و به پنل اس ام اس شما واریز می شود .

در کنار تمامی درآمدهای هیجان انگیز مجازی و غیرفیزیکی ، اگر دفتر تبلیغاتی و بازاریابی داشته باشید ، میتوانید بابت ارسال پیامک های انبوه و تبلیغ برای مشتریان درآمد قابل توجهی داشته باشید .

کسب-درآمد-اینترنتی-همکاری-در-فروش-پارس-گرین

نمایندگی پارس گرین به 3 روش قابل ارائه است :

1. همکاری در فروش

در این روش شما نیاز ندارید که سرمایه اولیه داشته باشید یا محلی برای کسب در آمد اجاره کنید فقط کافیست در سایت خود و یا هر محل دیگری به نام نماینده پارس گرین تبلیغات خود را انجام دهید.

مزایا :

 عدم نیاز به سرمایه گذاری برای خرید و فروش شارژ پیامک

 عدم نیاز به پشتیبانی دادن و پاسخگویی به تیکت ها و تماس های تلفنی

 عدم نیاز به سایت اختصاصی پیامکی ، وبلاگ و ... برای فروش سامانه پیامک

 عدم نیاز به دفتر کار و تلفن برای ارائه خدمات پشتیبانی و فروش

 نداشتن مسئولیت در قبال ارسال های کاربران

 استفاده از برند پارس گرین برای جذب مشتریان

 سریع و ساده بودن فعالسازی پنل توسط کاربران

 عدم نیاز به داشتن مهارت های نرم افزاری و سخت افزاری

 آشنایی نسبی و یا حتی کم با فضای مجازی و اینترنت

2. نمایندگی مستقل یا ریسلری

در این روش به صورت یک شرکت کاملا مستقل و حتی با برند خود می توانید فعالیت کنید.

مزایا :

 نام تجاری، لوگو و دامنۀ اختصاصی خود را داشته باشند.

 قیمت گذاری محصولات و تعیین تعرفه ها بر عهده خود نماینده است.

 در کنار شغل اصلی خود به مدیریت سامانه پرداخته و کسب درآمد کنند.

 تنها یک آشنایی نسبی با کامپیوتر و دسترسی داشتن به اینترنت کافی است.

 درآمد ریسلرها تدریجاً افزایش می‌یابد و در نهایت درآمد ثابتی خواهند داشت.

3. خرید سورس اختصاصی

 سورس این نرم افزار به دو روش قابل ارائه می باشد :

 ارائه سورس نرم افزار به صورت کمپایل شده

 ارائه سورس نرم افزار ومستندات توسعه ان به صورت کاملا باز

 

مزایای نمایندگی پارس گرین :

  •     به هر یک از نمایندگان دو خط اختصاصی 1000 با قابلیت ارسال و دریافت به عنوان هدیه ارائه خواهد شد.
  •     به هر نماینده سه خط عمومی رند جهت تخصیص به کاربران تعلق می‌گیرد. این خطوط از ۵ اپراتور 1000 ، 021 ، 5000  می‌باشند .
  •     اکثر تعرفه‌های پارس گرین بر اساس خطوط deliver-based می‌باشد و هزینۀ پیامک‌های نرسیده به مقصد به حساب کاربر باز می‌گردد.
  •     شماره‌های عمومی قابل استفادۀ تمام کاربران بوده و قابلیت دریافت پیامک ندارند . این شماره‌ها جهت ارسال انبوه بر اساس بانک سامانه می‌باشد .
  •     نمایندۀ محترم می‌تواند علاوه بر خطوط رایگان با 30 درصد تخفیف مخصوص نماینده اقدام به خرید خطوط اختصاصی نامحدود جهت کاربران نماید.

 

کسب-درآمد-افزایشی-همکاری-در-فروش-پارس-گرین

نحوه درآمد نماینده :

1- فروش پنل پیامک :

مشتریان خود را در همه جا جستجو کنید . موسسات و شرکت‌ها ، مدارس و دانشگاه‌ها ، انتشارات ، شعب بیمه و … همه جزو مشتریان شما هستند . شما با فروش ۱۰ پنل در ماه در حدود ۱ میلیون تومان درآمد ماهیانه خواهید داشت .

2- پیامک‌های ارسالی :

تعداد ارسالی‌های شما با افزایش کاربران به تدریج بیشتر خواهد شد . اگر کاربران شما در روز ۵۰ هزار پیامک ارسال کنند و هر پیامک ۲ تومان برای شما سود داشته باشید ، درآمد روزانۀ شما از این طریق ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود.

3- فروش خط اختصاصی :

بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود. هر چقدر که شمارۀ فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود. با فروش ۵ خط با سود متوسط ۱۰ تومان در روز سود ماهانه شما از فروش خطوط اختصاصی به ۳۰۰ هزار تومان خواهد رسید.

4- فروش سامانه نمایندگی :

خود شما نیز می‌توانید اقدام به فروش سامانه‌های نمایندگی کرده و از این طریق کسب درآمد کنید . به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش سامانۀ نمایندگی ، بروی پیامک های ارسالی نمایندۀ خود نیز سود خواهید داشت.

5- ارسال انبوه پیامک :

علاوه بر روش های فوق شما با گرفتن سفارش از کاربران و مشتریان خود می توانید پیامک تبلیغاتی آنها را به صورت انبوه ارسال کنید و چون هزینه ارسال پیامک برای نمایندگان کمترین میزان ممکن است مابه التفاوت مبلغ دریافتی از مشتری و مبلغی که خودتان برای ارسال پیامک پرداخت می کنید یک عدد قابل ملاحظه خواهد شد.

 

در صورت تمایل به همکاری با پارس گرین عدد 2000 را به 10001391 ارسال کنید و سپس با همکاران ما تماس بگیرید تا کمتر از چند ساعت نماینده شده و کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

ثبت-نام

کد BSC : -709516076205420201914130280-10168;