همکاری در فروش پنل اس ام اس

4.4 از 5 (5 نظر)

همکاری در جهت فروش پنل اس ام اس

بدون صرف هزینه و وقت یک فرصت شغلی پر در آمد برای خود ایجاد کنید میتوانید با فروش پنل های اس ام اس متنی، پیامک صوتی، ایمیل تبلیغاتی، فکس اینترنتی و کالر آی دی، 50 درصد از قیمت پنل ها را به صورت سود دریافت کنید علاوه بر این از روش های دیگر نیز می توانید برای خود درآمد زایی ایجاد کنید.

فروش پنل اس ام اس

 - تمامی کسب و کار‌ها به پنل اس ام اس نیاز دارند؛ مشتریان خود را در همه جا جستجو کنید. موسسات و شرکت‌ ها ، مدارس و دانشگاه‌ ها ، دفاتر بیمه و ... همه همه می توانند از مشتریان شما باشند.

اس ام اس های ارسالی

 - تعداد پیامک های ارسالی‌ شما، با افزایش کاربران به تدریج بیشتر خواهد شد. اگر کاربران شما روزانه 25 هزار پیامک ارسال کنند، با سود هر اس ام اس 20 ریال ؛ ماهیانه بیش از 1.5 میلیون تومان درآمد خواهید داشت.

فروش خط اختصاصی

 - بخشی از درآمد شما از فروش خط اختصاصی خواهد بود. هر چقدر که شماره فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود. با فروش 3 خط با سود 15 هزار تومان در روز درامد ماهانه شما از فروش خطوط اختصاصی بیش از 1میلیون 300 هزارتومان خواهد بود.

 

Make-Money-panel-sms

 


 

ارسال-پیامک-send-sms

 

فروش نمایندگی پنل اس ام اس

 - شما نیز می‌توانید اقدام به فروش نمایندگی سامانه کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش نمایندگی پنل اس ام اس ، بروی پیامک‌های ارسالی نماینده خود نیز سود خواهید داشت، شما بابت فروش نمایندگی هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید.

ارسال پیامک

 - در پنل پیامک نمایندگی تعرفه ارسال پیامک برای نماینده بسیار پایین تر از پنل کاربریست بنابراین ارسال پیامک برای نمایندگان پنل پیامکی به صرفه تر و قابل رقابت تر می باشد.

 


در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

 

برای کسب نمایندگی کافیست عدد 2000 را به 10001391 ارسال فرمایید و یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام

کد BSC : -70951607615382024889179334-17096;