وضعیت های مختلف اس ام اس ارسال شده

4.2 از 5 (5 نظر)

وضعیت های مختلف پیامک ارسال شده

1- وضعیتی دریافت نشد: معمولا بلافاصله پس از ارسال به شما این وضعیت را نمایش می دهد. این وضعیت نشان دهنده این مورد می باشد که پیامک شما به سرور اپراتور ارسال شده است ولی هنوز به دکل ها مخابراتی تحویل داده نشده است . این حالت در صورتی که اپراتور تاخیر نداشته باشد بعد از یک الی دو دقیقه به رسیده به مخابرات تغییر داده می شود اما ممکن است اپراتور دارای صف و یا تاخییر باشد که ممکن ات پیامک شما حتی تا دو ساعت در این وضعیت باقی بماند.

2- رسیده به مخابرات: پس از خارج شدن پیامکها از سرور اپراتور اس ام اس، پیامک به دکل مخابراتی تحویل داده می شود پیامک در این لحظه منتظر تحویل به گوشی یا عدم دلیوری می باشد این وضعیت در حالت عادی بیش از دو دقیقه زمان نمی برد.

3- نرسیده به مخابرات: این وضعیت خیلی کم رخ می دهد و زمانی اتفاق می افتد که دکل مخابرات مشکل داشته باشد در این زمان پیام شما ارسال نمی شود .

4- رسیده به گوشی: دقیقا مانند وضعیت دلیور شده در گوشی می باشد یعنی آن شخص پیامک را دریافت کرده است.

5- نرسیده به گوشی: دلیل این وضعیت یا خاموش بودن خط می باشد یا شماره وارد شده در سیستم وجود ندارد.

6- بلک لیست: یعنی این شماره ها پیام تبلیغاتی خط خود را مسدود کرده اند و فقط در صورتی که خط شما خدماتی باشد و یا از باشگاه مشتریان استفاده کنید می توانید به آنها پیام ارسال کنید.

دلیوری-ارسال-پیامک-instant-delivery

چند نکته در مورد وضعیت دلیوری :

  - گاهی اوقات ممکن است به شما وضعیت دلیور شده نمایش دهد اما بفرمایید پیام را دریافت نکرده اید در اکثر مواقع این مشکل از سمت گوشی گیرنده می باشد و با یک بار خاموش و روشن کردن گوشی مشکل برطرف می شود .

  - اپراتور ها بنا بر کیفت بین 2 الی 10 درصد در نمایش وضعیت دلیوری دارای خطا هستند .

 


لطفا برای بهرهمندی از امکانات سامانه و دریافت راهنمایی های بیشتر به وسیله لینک زیر یا ارسال عدد 2000 به 10001391 در سامانه جامع پارس گرین ثبت نام نمایید.

ثبت-نام

کد BSC : -70951607628562023-649667823-16592;