ویژگی های خطوط اختصاصی

4.4 از 5 (5 نظر)

ویژگی های خطوط اختصاصی

خطوط اختصاصی متعلق به کاربر بوده و هیچکس دیگری از آنها استفاده نخواهد کرد. بنابراین علاوه بر ارسال، این خطوط به شما اجازۀ دریافت پیامک را هم می‌دهند.

از شماره‌های اختصاصی می‌توان در استفاده از تمامی امکانات سامانه بهره برد . این یعنی با استفاده از خطوط مذکور کاربران می‌توانند از امکانات سامانه پیامک مانند منشی پیامک ، نظرسنجی ، کد خوان و … از طریق این خطوط استفاده نمایند.

خطوط اختصاصی به مدت ۱ سال فعال خواهد بود و بعد از ۱ سال در صورت نیاز باید تمدید شوند. تعرفه ارسال پیامک از خطوط اختصاصی و خطوط عمومی هیچ تفاوتی نخواهد داشت.

از دیگر ویژگی های مهم خطوط اختصاصی امکان خدماتی نمودن این خطوط توسط کاربران می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خدماتی نمودن خطوط می توانید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید .

 

برای فعال سازی و یا اطلاع از تعرفه و قیمت این خطوط می توانید به صفحه سفارش شماره در پنل اس ام اس  مراجعه کنید.

اپراتورهای-ارسال-پیامک

 

سامانه ارسال پیام کوتاه

از سامانه پیام کوتاه شما می توانید به مشتریان یا یک منطقه خاص پیامک های گروهی، انبوه، زماندار، مناسبتی، با نام و ... ارسال نمایید. سامانه پیامک، پیام رسان متنی کسب و کار شماست.

سامانه ارسال پیام صوتی

سامانه ی پیام صوتی نرم افزاری است که از طریق آن می توانید پیام های صوتی ضبط شده خود را به مشتریان تان ارسال نمایید. این سامانه یک ابزار اطلاع رسانی پیام رسان صوتی است که می تواند در کسری از دقیقه با هزاران مشتری شما تماس برقرار نموده و شما را از استخدام نیروهای انسانی بی نیاز نماید.

 


 

جهت بهره مندی از امکانات پنل پیامک به وسیله لینک زیر یا ارسال عدد 2000 به 10001391 در سامانه جامع پارس گرین ثبت نام نمایید.

ثبت-نام

کد BSC : -70951607602152023-2044674281-16488;