ویژگی های یک سامانه ارسال پیامک خوب

3.99 از 5 (32 نظر)

در پارس گرین ما با اقشار مختلفی از مردم همکاری می کنیم . سرویس بازاریابی پیامکی ما دو هدف اصلی را پیگیری می کند : آموزش و نتیجه .

bulk-sms-پنل-پیامک-پارس-گرین

مطمئنا ، بازاریابی پیامکی یکی از مقرون به صرفه ترین و سریع ترین ابزارهای ارتباطی است ، اما ما از شما می خواهیم که بزرگتر بیاندیشید .

ما می خواهیم به شما نشان دهیم اگر سامانۀ پیامک مناسبی را برای کسب و کار خود انتخاب کنید ، چه تغییری در تجارت شما رخ خواهد داد . بنابراین ، در این مطلب سعی داریم درباره ویژگی های یک سامانۀ پیامکی خوب با شما صحبت کنیم .

از قابلیتهایی که میشود به عنوان یک سامانه پیامکی خوب نام برد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ابزارهای مناسب پیشرفت را در اختیار کاربران قرار دهد

رابط کاربری ساده و قابل فهمی داشته باشد

امکانات ارائه شده مناسب نیاز کاربران باشد

نحوه استفاده صحیح و درست از سامانه را به کاربران آموزش دهد

تعرفه پیامک ها و قیمت پنل ها معقول و مناسب باشد

کاربران را مجبور به استفاده از امکاناتی که به آنها نیازی ندارند نکند

اگر کاربر نتواند مدت زمانی از پنل استفاده کند یا پنل را شارژ کند به طور خودکار امکانات و سامانه قطع نشود

با کسب و کار کاربران آشنایی داشته باشد و نیازهای آنان را درک کند

برای ارائه پشتیبانی و خدمات هزینه مازاد از کاربر دریافت نکند

و ...

هیچگاه به خاطر تعرفه ارزان پنل پیامک خود را انتخاب نکنید . مطمئنا شما میخواهید با شرکتی همکاری نمایید که تمامی امکانات را با قیمتی مناسب در اختیارتان قرار می دهد ، شرکتی که سرویس های خود را همواره به روز رسانی می کند .
در پارس گرین ، آموزش بیش از هر چیز دیگری برای ما ارجحیت دارد . بهتر است از این زاویه به مسئله نگاه کنیم . شما چگونه می توانید در کسب و کار خود موفق شوید اگر ندانید چه مسیری را باید طی کنید ؟ آموزش ندادن مخاطبان مانند این است که مسافران را به کشوری بیگانه بفرستیم اما به آنها اجازه ندهیم از تجهیزات مسیریابی استفاده کنند . در اختیار گذاشتن یک پنل پیامک به مشتریان کار بزرگی نیست ، بلکه آموزش صحیح و پشتیبانی قوی است که یک سامانه پیامکی را بر دیگر رقبا برتر میسازد .
مطمئن باشید که ما در پارس گرین هیچ کدام از موارد بالا را بر مشتریان خود تحمیل نمی کنیم .
همیشه سامانۀ پیامکی را انتخاب کنید که نیازهای شما را بشناسد و برای برطرف کردن آنها بکوشد .

ثبت-نام-پنل-پارس-گرین


اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید ، با ما تماس بگیرید . کارشناسان فنی پارس گرین می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما ، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند .
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000  تماس بگیرید و یا عدد 2000 را به 10001391 ارسال کنید.

کد BSC : -70951607626222019-240489387-10304;