ارسال پیامک برای نمایندگی های فروش خودرو

3.4 از 5 (30 نظر)

پنل پیامک برای نمایشگاه ها و نمایندگی فروش خودرو

با توجه به استفاده ی گسترده ی سامانه های پیامکی در تمامی اصناف ، در این مقاله به معرفی امکانات پنل اس ام اس  شرکت پارس گرین برای دارندگان نمایندگی فروش خودرو، نمایشگاه خودرو و یا موتور سیکلت خواهیم پرداخت در ابتدا به مهمترین کاربرد سامانه پیامک پرداخته و در ادامه امکانات سامانه ی پیامکی را که جهت تبلیغات، اطلاع رسانی و خدمات به مشتریان تعبیه شده است شرح خواهیم داد.

پیامک های تبلیغاتی ، فروش ویژه ، پیش فروش و از این قبیل می توانند محتوای پیامک های تبلیغاتی مجموعه شما باشند تنها کافیست در سامانه پیام کوتاه به صورت رایگان و سریع ثبت نام نموده ، سامانه ی پیامکی تان را شارژ کرده و  با خط هدیه ، ارسال های تبلیغاتیتان را انجام دهید بانک های شهر و کدپستی ، سن و جنسیت و اصناف بانک های شماره های رایگان این پنل بوده و شما تنها با انتخاب هر کدام از این بانک های شماره می توانید در کمترین زمان پیامک های تبلیغاتی خود را ارسال فرمایید.

 

پیامک-برای-نمایشگاه-یا-فروشگاه-خودرو

در بازار کاری امروز علاوه بر جذب مشتری تعامل دوطرفه با وی جلب رضایت او و حفظ رابطه طولانی مدت با استفاده از خدمات سامانه پیامکی امکان پذیر می باشد، برای حفظ مشتری باید دائما انان را از خدماتی که ارائه میشود مطلع ساخت و انان را در جریان کاری خود قرار داد مسلما استفاده از سامانه پیام کوتاه بهترین و اسان ترین راه ممکن در ایجاد اگاه سازی دائمی میباشد بسیار پیش می اید که افراد مشتریان خود را فقط به دلیل کمبود وقت مشتری و ناتوانی در مراجعه مستقیم از دست داده اند سامانه پیامکی قادر است تمامی نیازهای مشتریان را بر طرف ساخته و روز به روز احساس رضایت را در انان تازه تر کند.

 

کاربرد سامانه پیامک در فروشگاه های خودرو

 •   - با ارسال پیامک محصولات مکمل و خدمات اضافی ارائه شده توسط بنگاه را تبلیغ کنید.
 •   - ارسال پیامک برای سررسید دعوتنامه تحویل خودرو یا اعلام تاریخ تحویل به مشتری
 •   - اطلاع رسانی از جدیدترین روش های فروش محصولات به مشتریان
 •   - اطلاع رسانی در مورد شرایط اعطای تسهیلات تخفیف ویژه
 •   - ارسال پیامک با توجه به مناسب های ملی و مذهبی
 •   - ایجاد صندوق انتقادات و پیشنهادات پیامکی
 •   - ارسال پیامک تشکر از خرید مشتریان
 •   - انجام نظر سنجی درمورد خدمات ارائه شده در نمایندگی ها
 •   - منشی آنلاین و پیامکی برای پاسخگویی به سوالات متداول مشتریان
 •   - پاسخگوی 24 ساعته در مورد خرید نقدی و به روز هر مدل خودرو
 •   - با ارسال sms محصولات مکمل و خدمات اضافی ارائه شده توسط مجموعه خود را تبلیغ کنید
 •   - ارسال پیامک برای تاریخ رسید دعوتنامه تحویل خودرو با اعلام تاریخ تحویل خودرو به مشتری
 •   - انجام طرح نظرسنجی در مورد خدمات ارائه شده در نمایندگی در خصوص مواردی همچون گارانتی محصولات و خدمات پس از فروش
 •   - با ارسال پیامک زمان ارسال مبلغ خودرو، زمان تحویل خودرو، زمان سررسید چک، زمان ملاقات و… را به مشتریان تذکر دهید.

سامانه-ارسال-پیام-کوتاه-send-sms

 


فروش-ماشین-با-پیامک

   امکانات سامانه پیام کوتاه

ارسال پیامک ساده: در این روش ارسال شما می توانید به مشتری خود اعلام نمایید که محصول مورد نظر آماده تحویل است.

ارسال پیامک هوشمند : شما در این روش می توانید به طور همزمان به چندین مشتری با ارسال پیامی متفاوت ارتباط برقرار کنید.

ارسال براساس اصناف : عملکرد این ارسال به گونه ای میباشد که با ارسال پیامک به هم صنفان خود و یا مشاغل مرتبط با کار خود می توانید همکاری کنید.

تبریک مناسبت های مختلف مانند تولد: شما میتوانید از طریق گزینه مناسبت هوشمند به یادآوری رویدادی برای مشتریان و همچنین کارمندان و همکاران خود با ارسال پیامک ارتباط نزدیکتری را برقرار کنید.

ارسال پیامک انبوه براساس شهر و کد پستی : این ارسال به گونه ای است که میتوانید با شماره هایی که براساس کدپستی در محدوده شهر مورد نظر شما ثبت گردیده ارسال پیامک و یا بازاریابی نمائید.

ابزار دفترچه تلفن : گروهبندی و افزودن شماره ی مخاطبان را به شما خواهد داد شما می توانید شماره ی کارکنان و مشتریان خود را در گروه های مجزا وارد نموده و به راحتی اقدام به ارسال پیامک نمایید.

ابزار نظرسنجی و مسابقه : برای اطلاع از نظرات مشتریان و یا برگزاری مسابقاتی جهت افزایش ارتباط با مشتریان و حتی پرسنل شرکت نیز قابل استفاده می باشد.

ارسال با نام به دفترچه تلفن : با استفاده از این گزینه می توانید به کلیه مشتریان و یا همکاران خود اس ام اس های اطلاع رسانی را همراه با نام و یا اطلاعات ذخیره شده در دفترچه تلفن و یا فایل اکسل ارسال نمایید.

پاسخگوی خودکار پیام های دریافتی : با ابزار منشی خودکار می توانید به پیامک های دریافتی از سمت کاربر به صورت خودکار و آنی پاسخ دهید.

ارسال پیامک زماندار : با استفاده ازارسال زمان دار پیامک در تاریخ و زمان مشخص برای افراد مختلف پیامک ارسال نمایید.

در ضمن در پنل اس ام اس پارس گرین می توانید به شماره های بلک لیست (شماره هایی که پورت تبلیغاتی خود را بسته اند) پیامک ارسال فرمایید.

انتخاب-خودرو-با-کمک-پنل-پیامک


 

پنل پیامک پارس گرین با دارا بودن کادری مجرب و متخصص به شما در زمینه انواع تبلیغات پیامکی برای به دست اوردن بازار کار و چگونگی بهره گیری از ظرفیت های موجود در بازار مشورت خواهد داد. اگر نیاز به سیستمی سریع ,معتبر, پایدار و کارآزموده دارید,اگر به دنبال ارائه بالاترین سطح خدمات و همچنین قیمتی مقرون به صرفه هستید,پنل پیامک مناسب ترین است و همواره پشتیبان شما درتمام مراحل بازار یابی خواهد بود.

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

 

لطفا برای بهرهمندی از امکانات سامانه و دریافت راهنمایی های بیشتر به وسیله لینک زیر یا ارسال عدد 2000 به 10001391 در سامانه پارس گرین ثبت نام نمایید.

ثبت-نام-پیامک-صوتی

کد BSC : -709516076243620241931913702-15980;