پنل اس ام اس

3.33 از 5 (21 نظر)

پنل اس ام اس پارس گرین

پنل اس ام اس ( SMS - Short Message System ) نرم افزاری در بستر اینترنت است که با ارائه امکانات و ابزار های مختلف نرم افزاری ، متن مورد نظر شما را در قالب اس ام س از طریق خطوط مختلف اپراتورهای متصدی ارسال و دریافت پیامک به مخاطب شما می رساند.

شرکت پارس گرین نرم افزاری تحت وب را با امکانات مختلف طراحی نموده است که تمامی نیازهای مشتریان این حوزه را مرتفع می نماید شما می توانید با ثبت نام آنلاین در یکی از سامانه های پیام کوتاه پارس گرین اعم از کاربری یا نمایندگی عضو این مجموعه بزرگ شوید ، بعد از ثبت نام برای شماره موبایلی که در هنگام ثبت نام وارد نموده اید ، پیامکی حاوی نام کاربری و رمز عبور ارسال می شود . با وارد کردن اطلاعات نام کاربری و رمز عبور خود در صفحه ی ورود به این سامانه وارد پنل اس ام اسی خود می شوید از بخش ارسال مدارک جهت احراز هویت مدارک مورد نظر سامانه را جهت فعالسازی کامل پنل خود ارسال می نمایید امکانات مختلف سامانه مانند ارسال تکی ، ارسال انبوه ، ارسال تدریجی ، منطقه ای هدفمند ، ارسال هوشمند ، زماندار و.... در سامانه شخصی شما موجود می باشد و با توجه به نوع پنلی که انتخاب نموده اید دسترسی ماژول های مختلف نیز مثل نظرسنجی ، مسابقه ، آزمون ، تحلیلگر ، منشی و ... برای شما فعال می باشد.

 

 

 

سامانه پارس گرین با تمامی اپراتورهای ارسال و دریافت پیام کوتاه در سراسر کشور از پیش شماره های 1000، 5000 ،021 و ... در تعامل می باشد شما از تمامی این سرشماره ها در ماژول سفارش خط ، شماره انتخاب نموده و خط اختصاصی با تعداد ارقام و شماره های دلخواه انتخاب نمایید و خطوط اختصاصی متعددی برای خود داشته باشید.

وب سرویس ارسال پیامک :

از امکانات مهم و کارآمد سامانه پارس گرین اتصال پنل اس ام اس از طریق وب سرویس های متنوع به سایر نرم افزارها می باشد ، وب سرویس‌ها به شما این امکان را می دهد بدون وارد شدن به پنل اس ام اس بتوانید ارسال و دریافت خود را به اشکال مختلف و با کدنویسی ساده انجام دهید برخی از نرم افزارهای بومی سازی شده بخشی را به وارد کردن اطلاعات وب سرویس های پیامکی اختصاص داده‌ اند که پارس گرین با ارائه ی وب سرویس های متفاوت قابلیت اتصال به تمامی نرم افزارها را دارد تمامی وب سرویس ها جهت سهولت در کدنویسی برای برنامه نویسان مستندات و نمونه کد به زبان های مختلف را دارند که از این قسمت قابل دسترسی می باشد در بخش آزمایشگاه پارس گرین نیز ماژول های به روز و دردسترس برای استفاده ، بدون ورود مجدد به سامانه موجود می باشد که با وب سرویس پنل کار می کنند.

 

 

 

برخی از امکانات پنل اس ام اس پارس گرین :

      -  سرعت بالای ارسال و دریافت اس ام اس

      -  فعالسازی سریع و بدون واسطه پنل اس ام اس

      -  ظاهر گرافیکی زیبا ، آسان و کاربر پسند پنل

      -  امکان فعالسازی و مدیریت چند خط به صورت همزمان روی یک پنل

      -  امکان برقراری ارتباطی دو سویه توسط ارسال و دریافت اس ام اس

      -  جستجو در صندوق ارسالی و دریافتی و امکان تهیه خروجی از آن

      -  ورود مخاطبین جدید به دفترچه تلفن و گروه بندی آنها

      -  خروجی مخاطبین موجود در دفترچه تلفن

      -  پشتیبانی سریع آنلاین از طریق تیکت

      -  انواع ارسال پیامک ( تکی ، گروهی ، انبوه ، پیامک زماندار ، اس ام اس هوشمند و ... .)

 

پنل-اس-ام-اس

 

فعال-سازی-پنل-اس-ام-اس

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

 

جهت ثبت نام و فعال سازی پنل اس ام اسی پارس گرین عدد 2000 را به سامانه 10001391 پیامک کنید و یا از لینک زیر اقدام فرمایید.

ثبت-نام-پنل-اس-ام-اس

کد BSC : -70951607616512024-2036982877-11756;