پنل اس ام اس برای رستوران ها

3.39 از 5 (33 نظر)

سامانه پیام کوتاه برای رستوران ها

در حال حاضر رستوران ها تلاش زیادی دارند که بهترین و مدرن ترین محصول و خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند تا رضایت مندی آن ها را جلب کرده و فروش خود را افزایش داده ویا برند سازی کنند مخصوصا در این زمان که رقابت بین مراکز مراکز سرو غذا بسیار بالا رفته است.

از زمان تاسیس یک رستوران تا وقتی که به فعالیت خود ادامه می دهد می توان از سامانه پیام کوتاه برای انجام بسیاری از امور مجموعه استفاده کنید.

 

سامانه-پیام-کوتاه-برای-رستوران-ها

رستوران ها از اصنافی هستند که به نظر ما پنل اس ام اس برای آنها کاربرد ویژه ای خواهد داشت و حتی در بسیاری از مواقع داشتن یک پنل پیامکی آنها را از سایرین متمایز می گرداند از برخی کاربرد های سامانه پیام کوتاه برای رستوران ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 

کاربرد پیامک برای رستورانها

  - تبریک اتوماتیک تولد مشتریان و ارائه تخفیف به آنها و دوستانشان در روز تولدشان

  - ارسال پیامک در هنگام دریافت سفارش از مشتری

  - درست کردن کلوپ پیامکی مشتریان و ارائه تخفیف های ویژه به آنها

  - ارسال تشکر از مراجعه به نام اشخاص بعد از آمدن به رستوران

  - رزرو میز رستوران با ارسال پیامک به سامانه

  - ارسال تخفیف های ویژه در اعیاد و مراسم به مشتریان در کمتر از یک دقیقه

  - دریافت انتقادات و پیشنهادات از طریق sms

  - گرفتن منوی غذا توسط مشتری با ارسال یک عدد به شماره اس ام اس شما  

  - ارسال پیامک نظر سنجی و یا مسابقه پیامکی                                  و ...  .

سامانه-ارسال-پیام-کوتاه-send-sms

 


ارسال-پیامک-در-رستوران

امکانات پنل اس ام اس جهت استفاده در رستوران ها

ارسال پیام کوتاه: در این روش ارسال شما می توانید به مشتری خود اعلام نمایید که محصول مورد نظر آماده تحویل است.

ارسال پیامک هوشمند یا هوشمند از فایل: شما در این روش می توانید به طور همزمان به چندین مشتری با ارسال پیامی متفاوت ارتباط برقرار کنید

ارسال براساس اصناف: عملکرد این ارسال به گونه ای میباشد که با ارسال پیامک به هم صنفان خود و یا مشاغل مرتبط با کار خود می توانید همکاری کنید.

ارسال پیامک انبوه براساس شهر و کد پستی: این ارسال به گونه ای است که میتوانید با شماره هایی که براساس کدپستی در محدوده شهر مورد نظر شما ثبت گردیده ارسال پیامک و یا بازاریابی نمائید.

تبریک مناسبت های مختلف مانند تولد: شما میتوانید از طریق گزینه مناسبت هوشمند به یادآوری رویدادی برای مشتریان و همچنین کارمندان و همکاران خود با ارسال پیامک ارتباط نزدیکتری را برقرار کنید.

ارسال پیامک زماندار: در ارسال زماندار ، پیامک را در تاریخ و زمان مشخص برای افراد مختلف ارسال نمایید.

پاسخگوی خودکار پیام های دریافتی: با ابزار منشی خودکار می توانید به پیامک های دریافتی از سمت کاربر به صورت خودکار و آنی پاسخ دهید.

ابزار نظرسنجی و مسابقه: برای اطلاع از نظرات مشتریان و یا برگزاری مسابقاتی جهت افزایش ارتباط با مشتریان و حتی پرسنل شرکت نیز قابل استفاده می باشد.

ابزار دفتر چه تلفن: گروهبندی و افزودن شماره ی مشتریان را به شما خواهد داد شما می توانید شماره ی کارکنان و مشتریان خود را در گروه های مجزا وارد نموده و به راحتی اقدام به ارسال پیامک نمایید.

ارسال با نام به دفترچه تلفن: با استفاده از این گزینه می توانید به کلیه مشتریان و یا همکاران خود اس ام اس های اطلاع رسانی را همراه با نام و یا اطلاعات ذخیره شده در دفترچه تلفن و یا فایل اکسل ارسال نمایید.

در ضمن در پنل اس ام اس پارس گرین می توانید به شماره های بلک لیست (شماره هایی که پورت تبلیغاتی خود را بسته اند) پیامک ارسال فرمایید

مزایای-ارسال-اس-ام-اس-از-رستوران


 

موارد فوق و بسیاری از ایده های دیگر که ممکن است به ذهن شما برسد ، رستوران شما را با سایر رستوران های موجود متمایز خواهد کرد...

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

لطفا برای بهره مندی از امکانات سامانه و دریافت راهنمایی های بیشتر به وسیله لینک زیر یا ارسال عدد 2000 به 10001391 در سامانه پارس گرین ثبت نام نمایید.

ثبت-نام-پیامک-صوتی

کد BSC : -70951607616552024-577915036-16024;