سامانه پیام کوتاه برای قالیشویی ها

4 از 5 (3 نظر)

پنل اس ام اس مخصوص قالیشویان

با توجه به استفاده گسترده سامانه پیامکی در اصناف و مشاغل کشور، در این مقاله به معرفی نرم افزار پنل پیامک پرداخته و از مهمترین کاربرد سامانه پیامکی جهت تبلیغات، اطلاع رسانی و خدمات به مشتریان شرح خواهیم داد.

 

کابرد-پیامک-در-قالیشویی-ها

کاربرد پیامک برای قالیشویی ها می تواند بازخورد بالای این کسب و کار را بیش از پیش در ایام دیگر افزایش داده و بازخورد بالایی در این صنف نشان دهد برخی از ایام خاص مانند روزهای انتهایی سال، ایام مذهبی مانند محرم و صفر و یا ماه رمضان، درخواست دریافت خدمات از قالیشویی ها توسط افراد عادی و یا اماکن مذهبی بیش از هر روز دیگری است کاربرد پیامک برای قالیشویی ها در این اوقات خاص می تواند بازخورد بالایی را به نسبت دیگر راهکارهای ارتباطی ایفا کند.

 

مزایای  پنل اس ام اس در قالیشویی

  •   - به صورت دوره ای برای مشتریان قدیمی خود تخفیف های فصلی و مناسبتی را ارسال فرمایید
  •   - به صورت منطقه ای و کدپستی و مشاغل محل کار و خدمات خود را در منطقه خود تبلیغ نمایید
  •   - ارسال اس ام اس تولد و ازدواج و غیره یکی از راه هایی میباشد که یک مشتری را همیشه به شما وابسته و نظر مثبت ایشان به شما جلب میشود
  •   - صرفه جویی درهزینه ها و زمان یکی از موارد این پیامک میباشد شما به جای صرف زمان و هزینه بیشتر جهت تماس با مشتری فقط با یک پیامک این کار را به نحو احسنت انجام دهید
  •   - پیامک را همه میخوانند و درگوشی مشترکین همیشه هست پس راه ارتباطی شما با مشتری قدیمی و جدید همیشه سهل وآسان میباشد
  •   - پس از ثبت سفارش جدید یک پیام برای تایید سفارش و قبل از تحویل و همچنین بعد از تحویل پیام های اطلاع رسانی را برای مشتری ارسال نمایید مثلا بعد از آماده شدن سفارش یک پیام برای مشتری ارسال نمایید تا در منزل یا محیط کار آماده دریافت سفارش خود باشد

bulk-sms-پنل-پیامک-پارس-گرین

 


سامانه-ارسال-پیام-کوتاه-send-sms

   برخی از امکانات سامانه پیام کوتاه

ارسال پیامک ساده: در این روش ارسال شما می توانید به مشتری خود اعلام نمایید که محصول مورد نظر آماده تحویل است.

ارسال پیامک هوشمند : شما در این روش می توانید به طور همزمان به چندین مشتری با ارسال پیامی متفاوت ارتباط برقرار کنید.

ارسال براساس اصناف : عملکرد این ارسال به گونه ای میباشد که با ارسال پیامک به هم صنفان خود و یا مشاغل مرتبط با کار خود می توانید همکاری کنید.

تبریک مناسبت های مختلف مانند تولد: شما میتوانید از طریق گزینه مناسبت هوشمند به یادآوری رویدادی برای مشتریان و همچنین کارمندان و همکاران خود با ارسال پیامک ارتباط نزدیکتری را برقرار کنید.

ارسال پیامک انبوه براساس شهر و کد پستی : این ارسال به گونه ای است که میتوانید با شماره هایی که براساس کدپستی در محدوده شهر مورد نظر شما ثبت گردیده ارسال پیامک و یا بازاریابی نمائید.

ارسال با نام به دفترچه تلفن : با استفاده از این گزینه می توانید به کلیه مشتریان و یا همکاران خود اس ام اس های اطلاع رسانی را همراه با نام و یا اطلاعات ذخیره شده در دفترچه تلفن و یا فایل اکسل ارسال نمایید.

ابزار دفترچه تلفن : گروهبندی و افزودن شماره ی مخاطبان را به شما خواهد داد شما می توانید شماره ی کارکنان و مشتریان خود را در گروه های مجزا وارد نموده و به راحتی اقدام به ارسال پیامک نمایید.

ابزار نظرسنجی و مسابقه : برای اطلاع از نظرات مشتریان و یا برگزاری مسابقاتی جهت افزایش ارتباط با مشتریان و حتی پرسنل شرکت نیز قابل استفاده می باشد.

پاسخگوی خودکار پیام های دریافتی : با ابزار منشی خودکار می توانید به پیامک های دریافتی از سمت کاربر به صورت خودکار و آنی پاسخ دهید.

ارسال پیامک زماندار : با استفاده ازارسال زمان دار پیامک در تاریخ و زمان مشخص برای افراد مختلف پیامک ارسال نمایید.

در ضمن در پنل اس ام اس پارس گرین می توانید به شماره های بلک لیست (شماره هایی که پورت تبلیغاتی خود را بسته اند) پیامک ارسال فرمایید

Features-امکانات


مواردی از این دست و خیلی دیگر که در اینجا مجال پرداختن به آن نیست سامانه پیامکی را به یک یار همیشگی برای قالیشویی و سایر اصناف و بدون رقیب تبدیل خواهد کرد.

برای فعالسازی رایگان پنل پیامک عدد 2000 را به سامانه 10001391 ارسال کنید و یا از لینک زیر اقدام فرمایید.

ثبت-نام-پیامک-صوتی

کد BSC : -70951607611522023507657672-16036;