پنل اس ام اس مخصوص آرایشگاه ها

3.46 از 5 (41 نظر)

پنل پیامکی مخصوص آرایشگاه ها و سالن های زیبایی

آرایشگاه ها دیگر نمیتوانند رشد نجومی بازار موبایل را نادیده بگیرند بر طبق آمار موجود بیشتر از 75 درصد جوانان با موبایلشان می خوابند آنها به طور میانگین پیامک ها را 4 دقیقه بعد از دریافت میخوانند. باور غلط عموم مردم این است که بازاریابی پیامکی گران و دشوار است در واقع، بازاریابی پیامکی از روش های سنتی تبلیغات ارزان تر است و همچنین نرخ بازده سرمایه بسیار بالایی را ایجاد میکند. برای یک آرایشگاه مردانه یا زنانه درحال رشد، بازاریابی از طریق اس ام اس میتواند صرفه جویی در هزینه را در برداشته باشد.

 

پنل-اس-ام-اس-برای-ارایشگاه-ها-و-سالن-های-زیبایی

بازاریابی پیامکی یا همان پنل ارسال اس ام اس می تواند روش بسیار ساده و کم هزینه ای برای جلب مشتری، وقت ملاقات و یا تغییر آن ها و در نهایت داشتن مشتریانی ثابت و وفادار باشد

 

 

کاربرد پیامک برای آرایشگاه ها و سالن های زیبایی

  - ارسال پیامک اتوماتیک برای یادآوری وقت به مشتریان

  - ارائه پیشنهاد های ویژه در مورد خدمات جدید آرایشگاه یا مزون ها

  - ارسال تشکر از تماس به نام اشخاص بعد از تماس با ارایشگاه

  - ارسال پیامک به نام برای تبریک اعیاد و مراسم در کمتر از یک دقیقه

  - تنظیم منشی هوشمند جهت پاسخگویی خودکار به پیامک های دریافتی

  - ارسال پیامک تبلیغاتی و معرفی آرایشگاه و خدمات بر اساس منطقه و کد پستی

  - تبریک اتوماتیک تولد مراجعین ارایشگاه و ارائه تخفیف به آنها در روز تولدشان

  - افزایش ارتباط موثر و ارزان با مشتریان                           و ...  .

سامانه-ارسال-پیام-کوتاه-send-sms

 


پیامک-در-آرایشگاه-مردانه

برخی از امکانات پنل اس ام اس

- ارسال پیام کوتاه : در این روش ارسال شما می توانید به مشتری خود اعلام نمایید که محصول مورد نظر آماده تحویل است.

- ارسال پیامک هوشمند : شما در این روش می توانید به طور همزمان به چندین مشتری با ارسال پیامی متفاوت ارتباط برقرار کنید

- ارسال براساس اصناف : عملکرد این ارسال به گونه ای میباشد که با ارسال پیامک به هم صنفان خود و یا مشاغل مرتبط با کار خود می توانید همکاری کنید.

- ابزار دفتر چه تلفن : گروهبندی و افزودن شماره ی مشتریان را به شما خواهد داد شما می توانید شماره ی کارکنان و مشتریان خود را در گروه های مجزا وارد نموده و به راحتی اقدام به ارسال پیامک نمایید.

- ارسال با نام به دفترچه تلفن : با استفاده از این گزینه می توانید به کلیه مشتریان و یا همکاران خود اس ام اس های اطلاع رسانی را همراه با نام و یا اطلاعات ذخیره شده در دفترچه تلفن و یا فایل اکسل ارسال نمایید.

- ارسال پیامک زمان دار : در ارسال زماندار، پیامک را در تاریخ و زمان مشخص برای افراد مختلف پیامک کنید.

- پاسخگوی خودکار پیام های دریافتی : با ابزار منشی خودکار می توانید به پیامک های دریافتی از سمت کاربر به صورت خودکار و آنی پاسخ دهید.

- ابزار نظرسنجی و مسابقه : برای اطلاع از نظرات مشتریان و یا برگزاری مسابقاتی جهت افزایش ارتباط با مشتریان و حتی پرسنل شرکت نیز قابل استفاده می باشد.

- ارسال پیامک انبوه براساس شهر و کد پستی : این ارسال به گونه ای است که میتوانید با شماره هایی که براساس کدپستی در محدوده شهر مورد نظر شما ثبت گردیده ارسال پیامک و یا بازاریابی نمائید.

- تبریک مناسبت های مختلف مانند تولد : شما میتوانید از طریق گزینه مناسبت هوشمند به یادآوری رویدادی برای مشتریان و همچنین کارمندان و همکاران خود با ارسال پیامک ارتباط نزدیکتری را برقرار کنید.

در ضمن در پنل اس ام اس پارس گرین می توانید به شماره های بلک لیست (شماره هایی که پورت تبلیغاتی خود را بسته اند) پیامک ارسال فرمایید

ارسال-اس-ام-اس-در-آرایشگاه-زنانه


 

با بازاریابی آرایشگاه به شکل پیامکی مرزهای کسب‌ و کارتان را گسترش دهید: شما ممکن است در آرایشگاه‌ تان به جز خدماتی که برای اصلاح ارائه می‌کنید خدمات جانبی دیگری مانند فروش ابزار مربوط به حرفه‌تان مانند شامپو یا ژل‌های مو یا داروی گیاهی، حتی ماشین ریش تراش یا اتوی مو هم عرضه کنید، می‌توانید اطلاع‌رسانی‌های مربوط به این خدمات جانبی را هم از طریق sms به مشتریانتان اطلاع دهید.

 

لطفا برای بهرهمندی از امکانات سامانه پیام کوتاه و دریافت راهنمایی های بیشتر به وسیله لینک زیر یا ارسال عدد 2000 به 10001391 در سامانه پارس گرین ثبت نام نمایید.

ثبت-نام-پیامک-صوتی

کد BSC : -70951607605052023-1262511237-16028;