سامانه ارسال پیام کوتاه | پنل پیام کوتاه

3.65 از 5 (49 نظر)

پنل اس ام اس چیست ( What is SMS Panel )

پنل اس ام اس ( SMS-Short Message System ) نرم افزاری در بستر اینترنت است که با ارائه امکانات مختلف نرم افزاری متن مورد نظر شما را در قالب پیامک از طریق خطوط مختلف اپراتورهای متصدی ارسال و دریافت پیامک به مخاطب شما می رساند .

پنل اس ام اس پارس گرین ( SMS Panel ) - سامانه پیام کوتاه پارس گرین

پارس گرین نرم افزاری تحت وب را با امکانات مختلف طراحی نموده است که تمامی نیازهای مشتریان این حوزه را مرتفع می نماید . شما می توانید با ثبت‌نام آنلاین در یکی از سامانه های پیام کوتاه پارس گرین اعم از کاربری یا نمایندگی عضو این مجموعه بزرگ شوید ، بعد از ثبت نام برای شماره موبایلی که در هنگام ثبت نام وارد نموده اید ، پیامکی حاوی نام کاربری و رمز عبور ارسال می شود . با وارد کردن اطلاعات نام کاربری و رمز عبور خود در صفحه ی ورود به این سامانه وارد پنل پیامک خود می شوید . از بخش ارسال مدارک جهت احراز هویت مدارک مورد نظر سامانه را جهت فعالسازی کامل پنل خود ارسال می نمایید . امکانات مختلف سامانه مانند ارسال تکی ، ارسال انبوه ، ارسال تدریجی ، منطقه ای هدفمند ، ارسال هوشمند ، زماندار و .... در سامانه شخصی شما موجود می باشد و با توجه به نوع پنلی که انتخاب نموده اید دسترسی ماژول های مختلف نیز مثل نظرسنجی ، مسابقه ، آزمون ، تحلیلگر ، منشی و ... برای شما فعال می باشد .

سامانه پارس گرین با تمامی اپراتورهای ارسال و دریافت پیام کوتاه در کشور از پیش شماره های 1000، 5000 و 021 در تعامل می باشد . شما می توانید از تمامی این سرشماره ها در ماژول سفارش خط ، شماره انتخاب نموده و خط اختصاصی با تعداد ارقام و شماره های دلخواه انتخاب نمایید و خطوط اختصاصی متعددی برای خود داشته باشید .

حال با توجه به نیاز و هدف خود ماژول یا بخش دلخواه را انتخاب نموده و از آن استفاده نمایید.برای استفاده ی بهتر در هر بخش از امکانات و ماژول های مختلف سامانه شما ویدیوی آموزشی دارید که علاوه بر پشتیبانی 24 ساعته سامانه می تواند در استفاده از امکانات به شما کمک نماید .
درنهایت سامانه پیام کوتاه پارس گرین با تمامی ویژگی ها و دسترسی هایی که به اختصار نام برده شد شما را به هدف تان می رساند .

وب سرویس و آزمایشگاه پارس گرین :

از امکانات مهم و کارآمد سامانه پارس گرین اتصال پنل پیامک از طریق وب سرویس های متنوع به سایر نرم افزارها می باشد ، وب سرویس‌ها به شما این امکان را می دهد بدون وارد شدن به پنل پیامک بتوانید ارسال و دریافت خود را به اشکال مختلف و با کدنویسی ساده انجام دهید .

برخی از نرم افزارهای بومی سازی شده بخشی را به وارد کردن اطلاعات وب سرویس های پیامکی اختصاص داده‌ اند که پارس گرین با ارائه ی وب سرویس های متفاوت قابلیت اتصال به تمامی نرم افزارها را دارد .

تمامی وب سرویس ها جهت سهولت در کدنویسی برای برنامه نویسان مستندات و نمونه کد به زبان های مختلف را دارند که از این قسمت قابل دسترسی می باشد .

در بخش آزمایشگاه پارس گرین نیز ماژول های به روز و دردسترس برای استفاده ، بدون ورود مجدد به سامانه موجود می باشد که با وب سرویس پنل کار می کنند .

 

مراحل فعال سازی سامانه پیامکی پارس گرین

فعال-سازی-پنل-پیامکی

 

جهت استفاده از امکانات سامانه پیامکی می توانید به صورت رایگان در سامانه هوشمند پیام کوتاه شرکت پارس گرین ثبت نام نمایید و یا عدد 2000 را به 10001391 پیامک نمایید.

ثبت-نام

کد BSC : -70951607603432021-1753200046-10364;