پنل پیامکی رایگان

3.33 از 5 (15 نظر)

سامانه اس ام اسی رایگان

شرکت پارس گرین ارائه دهنده سامانه های پیامکی سازمانی این امکان را ایجاد نموده است که شما به راحتی و در کمترین زمان  به صورت رایگان ثبت نام نموده و از خدمات پنل اس ام اسی جهت تبلیغات خود استفاده نمائید از انجایی که این سازمان سیاست مالی خود را بر اساس تعداد ارسال sms برنامه ریزی کرده است امکان استفاده از سامانه پیامکی رایگان را برای عموم آزاد قرار داده تا کاربران محترم با توجه به نیاز و حق انتخاب خود پنل را بررسی و در صورت لزوم اقدام به خرید شارژ برای ارسال اس ام اس نمایند همچنین این سامانه برای کاربرانی که ارسال پیامک را برای کارهای خدماتی و اطلاع رسانی استفاده می نمایند امکان ارسال پیامک در پنل اس ام اسی رایگان را فراهم اورده است.

 

 

Send-Free-sms-parsgreen

 

  - پارس گرین یکی اولین شرکت های ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه مبتنی بر وب در کشور است که شرایط را برای ارسال پیامک ارزان فراهم کرده است.

   - امکان دریافت 100% رایگان و پنل ارسال رایگان و بدون نیاز به تمدید سالیانه ، پارس گرین را به یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب پنل اس ام اس تبدیل کرده است.

   - سامانه پیامک رایگان پارس گرین دایمی بوده و تاریخ انقضا نخواهد داشت با سامانه پیامک رایگان می توانید روزانه 200 پیامک ارسال نمایید.

   - اگر در آینده پنل پیامک رایگان جوابگوی نیاز شما نبود ، می توانید از پنل های تجاری استفاده نمایید یا پنل رایگان خود را به این پنل ها ارتقاء دهید.

 

 برخی از امکانات پنل اس ام اس رایگان در زیر ذکر شده است :

 

 

 
 

ثبت-نام-در-سامانه-پیامکی

 

ثبت نام و استفاده از پنل پیامکی

  1.    تکمیل فرم و انجام ثبت نام با کلیک بر روی گزینه ثبت نام سامانه پیامکی

  2.    پس از ثبت نام یک سامانه رایگان برای بررسی امکانات پنل پیامکی در اختیار کاربر قرار می گیرد

  3.    سپس با ورود به پنل پیامکی اقدام به ارسال و دریافت پیامک نمایید

 

مطالب مرتبط جهت ارسال و دریافت پیامک :

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت ثبت نام و فعال سازی پنل پیامکی پارس گرین عدد 2000 را به سامانه10001391 پیامک کنید و یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-سامانه-پیامکی

کد BSC : -70951607605262023-1509928961-11792;