پنل پیامک باشگاه ورزشی و بدنسازی

3.41 از 5 (34 نظر)

پنل پیامک برای باشگاه های ورزشی

تا چند سال گذشته ورزش کردن بیشتر بصورت تفریحی انجام می شد اما امروزه ورزش یکیاز الزامات زندگی به شمار می رود و اکثر مردم سعی دارند ورزش را در برنامه های روزانه خود جای دهند البته با توجه به ویژگی ها مفید ورزش اعم از شادابی سلامت و… باعث می شود افراد را برای ورزش تشویق کند حال با در نظر گرفتن استقبال بیش از حد مردم و با افزایش باشگاه های ورزشی در سطح شهر قطعا افراد جذب باشگاه هایی می شوند که بهترین امکانات را ارائه می دهند.

بهترین راه برای اگاه کردن افراد محله با باشگاه ورزشی شما استقاده از سامانه پیام کوتاه می باشد شما از طریق بهره بردن از سامانه پیامک می توانید ارسال اس ام اس را با کم ترین هزینه و با سرعت بالا انجام دهید که این روش یکی از مهم ترین روش های تبلیغاتی در عصر امروز می باشد.

 

سامانه-پیامک-برای-باشگاه-ورزشی-sport-clubs

در بازار کاری امروز علاوه بر جذب مشتری تعامل دوطرفه با وی جلب رضایت او و حفظ رابطه طولانی مدت با استفاده از خدمات سامانه پیامکی امکان پذیر می باشد، برای حفظ مشتری باید دائما انان را از خدماتی که ارائه میشود مطلع ساخت و انان را در جریان کاری خود قرار داد مسلما استفاده از پنل اس ام اس بهترین و اسان ترین راه ممکن در ایجاد اگاه سازی دائمی میباشد بسیار پیش می اید که افراد مشتریان خود را فقط به دلیل کمبود وقت مشتری و ناتوانی در مراجعه مستقیم از دست داده اند سامانه پیامکی قادر است تمامی نیازهای مشتریان را بر طرف ساخته و روز به روز احساس رضایت را در انان تازه تر کند.

 

مزایای سامانه پیامک در باشگاه های ورزشی

  -  تبریک اتوماتیک تولد ورزشکاران و ارائه تخفیف به آنها و دوستانشان در روز تولدشان

  -  درست کردن کلوپ پیامکی ورزشکاران و ارائه تخفیف های ویژه به آنها

  -  ارسال تشکر از مراجعه به نام اشخاص بعد از آمدن به باشگاه

  -  ارسال پیامک به نام برای تبریک اعیاد و مراسم به ورزشکاران در کمتر از یک دقیقه

  -  افزایش ارتباط موثر و ارزان با مشتریان

  -  گرفتن هزینه باشگاه توسط مشتری با ارسال یک عدد به شماره اس ام اس شما

  -  برگزاری قرعه کشی های ماهانه در باشگاه

  -  ارسال پیامک برنامه و ساعت کلاسهای باشگاه            و ...  .

سامانه-ارسال-پیام-کوتاه-send-sms

 


ارسال-پیامک-در-مراکز-ورزشی

   برخی از امکانات پنل اس ام اس پارس گرین

ارسال پیام کوتاه : در این روش ارسال شما می توانید به مشتری خود اعلام نمایید که محصول مورد نظر آماده تحویل است.

ارسال پیامک هوشمند یا هوشمند از فایل : شما در این روش می توانید به طور همزمان به چندین مشتری با ارسال پیامی متفاوت ارتباط برقرار کنید

ارسال براساس اصناف : عملکرد این ارسال به گونه ای میباشد که با ارسال پیامک به هم صنفان خود و یا مشاغل مرتبط با کار خود می توانید همکاری کنید.

تبریک مناسبت های مختلف مانند تولد: شما میتوانید از طریق گزینه مناسبت هوشمند به یادآوری رویدادی برای مشتریان و همچنین کارمندان و همکاران خود با ارسال پیامک ارتباط نزدیکتری را برقرار کنید.

ارسال پیامک انبوه براساس شهر و کد پستی : این ارسال به گونه ای است که میتوانید با شماره هایی که براساس کدپستی در محدوده شهر مورد نظر شما ثبت گردیده ارسال پیامک و یا بازاریابی نمائید.

ابزار دفتر چه تلفن : گروهبندی و افزودن شماره ی مشتریان را به شما خواهد داد شما می توانید شماره ی کارکنان و مشتریان خود را در گروه های مجزا وارد نموده و به راحتی اقدام به ارسال پیامک نمایید.

ابزار نظرسنجی و مسابقه : برای اطلاع از نظرات مشتریان و یا برگزاری مسابقاتی جهت افزایش ارتباط با مشتریان و حتی پرسنل شرکت نیز قابل استفاده می باشد.

ارسال با نام به دفترچه تلفن : با استفاده از این گزینه می توانید به کلیه مشتریان و یا همکاران خود اس ام اس های اطلاع رسانی را همراه با نام و یا اطلاعات ذخیره شده در دفترچه تلفن و یا فایل اکسل ارسال نمایید.

پاسخگوی خودکار پیام های دریافتی : با ابزار منشی خودکار می توانید به پیامک های دریافتی از سمت کاربر به صورت خودکار و آنی پاسخ دهید.

ارسال پیامک زماندار : با استفاده ازارسال زمان دار پیامک در تاریخ و زمان مشخص برای افراد مختلف پیامک ارسال نمایید.

در ضمن در پنل اس ام اس پارس گرین می توانید به شماره های بلک لیست (شماره هایی که پورت تبلیغاتی خود را بسته اند) پیامک ارسال فرمایید

ارسال-اس-ام-اس-برای-ورزشکاران


  • مزایای ارسال پیامک انبوه به عنوان یک روش بازاریابی
    •   -  جذب مخاطبان و مشترکان جدید
    •   -  بازگرداندن و احیای برخی از بازدید کنندگان قدیمی
    •   -  تحریک و تشویق مشتریان بالقوه و مخاطبان کمتر فعال به خرید عضویت

 

 

لطفا برای بهرهمندی از امکانات سامانه و دریافت راهنمایی های بیشتر به وسیله لینک زیر یا ارسال عدد 2000 به 10001391 در سامانه پارس گرین ثبت نام نمایید.

ثبت-نام-پیامک-صوتی

کد BSC : -70951607602212023-1157849531-16004;