پنل پیامک دفاتر پیشخوان دولت

4.4 از 5 (5 نظر)

پنل پیامک دفاتر پیشخوان دولت

 

پنل-پیامک-دفاتر-پیشخوان

 


 

دفتر پیشخوان خدمات دولتی ، بخش عمومی و غیر دولتی یا دفتر پیشخوان ، به دفاتری گفته می‌شود که دولت برای ارائه خدمات الکترونیک به مردم در سطح کشور ایجاد گردیده است. کلیه دستگاه‌های اجرایی دولتی موظفند خدمات الکترونیکی خود را از این دفاتر ارائه دهند. این دفاتر به دست بخش خصوصی اداره می‌شوند. یکی از دلایل تشکیل این دفاتر جلوگیری از موازی‌کاری دستگاه‌های دولتی و حرکت به سوی دولت الکترونیک بیان شده ‌است.

از این رو برای ارائه بهتر خدمات و ارتباط دوسویه با ارباب رجوع نیاز به ابزار های مختلفی همچون پنل پیامکی دارند

امروزه دفاتر پیشخوان دولت بدلیل ارتباط نزدیک با مخابرات، مکانی برای انجام خدمات الکترونیکی موبایل و تلفن همراه موبایل هستند. بدلیل اینکه اینگونه خدمات در دفاتر پیشخوان انجام می شود زمانیکه کسی به اس ام اس انبوه نیاز داشته باشد، احتمالا بدلیل نداشتن اطلاعات کافی در مورد پنل اس ام اس، به دفاتر پیشخوان مراجعه کرده و درخواست ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بکند.

از طرفی ارسال پیامک جزء خدمات پایه دفاتر پیشخوان دولت نمی باشد و اینگونه سازمان ها سیل بزرگی از مشتریان و مراجعه کنندگان و مشتریان خود را از دست می دهند که می توانند از این طریق سود کنند.

شرکت پارس گرین ابزار های کاربردی مخصوصی برای دفاتر پیشخوان مهیا نموده است. که انها با فعال سازی پنل اس ام اس می توانند از این امکانات جهت ارسال و دریافت پیامک بهره ببرند.

send-sms-bulk-ارسال-پیامک-انبوه

 


 

مطالب مرتبط:

   -  نمایندگی پنل پیامک

   -  وب سرویس ارسال SMS

جهت ثبت نام و فعال سازی پنل پیامکی پارس گرین عدد 2000 را به سامانه10001391 پیامک کنید و یا از لینک زیر جهت ثبت نام اقدام فرمایید

ثبت-نام-پنل-نمایندگی

 

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607605292023-78041792-16428;