پنل پیامک سازگاری با موبایل

4.25 از 5 (4 نظر)

پنل پیامک سازگاری با انواع گوشی‌ های تلفن همراه

 

سازگار کردن کسب و کار با تلفن‌های همراه دیگر مقوله‌ای نیست که بتوان از آن چشم‌ پوشی نمود. تلفن‌های همراه سال‌هاست که در میان مردم هستند و بعید است تا ده سال آینده وسیله‌ای جایگزین آنها شود. هم اکنون تمام کمپین‌های تبلیغات دیجیتالی برای گوشی همراه بهینه سازی می‌شوند. یکی از مزایای پیامک این است که ابزار ارتباطی ساده‌ای است که با تمام گوشی‌های تلفن همراه سازگار بوده و بیشتر کاربران با شیوه استفاده از آن آشنا هستند؛ بنابراین دیگر لازم نیست نگران دیده نشدن تبلیغات در اثر بیگانه بودن مخاطبان با شیوه تبلیغاتی خود باشید یا این نگرانی را داشته باشید که تبلیغاتتان به درستی به مخاطبان نشان داده نشوند.

در پنل پیامک پارس گرین میتوانید هم از نرم افزار اندرویدی موجود در پنل استفاده کنید و هم از سایت parsgreen.com که به صورت ریسپانسیو جهت سازگاری با انواع مدل های تلفن همراه ایجاد شده بهرهمند شوید.

bulk-sms-ارسال-پیام-کوتاه

قیمت ارسال پیامک تبلیغاتی چقدر است؟

با توجه به این که سامانه ما، با تمام اپراتورهای مخابراتی به صورت مستقیم و بدون واسطه فعالیت میکند، مناسب ترین قیمت اس ام اس تبلیغاتی را ارائه میدهد.

آیا دریافت پیامک شامل هزینه ای میشود؟

برای دریافت اس ام اس هایی که از سمت مخاطبان ارسال میشود، احتیاج به پرداخت هزینه نمیباشد. دریافت پیامک روی خطوط اختصاصی پنل انجام شده و میتوانید از آنها خروجی اکسل تهیه نمایید.

چطور میتوان از پنل نمایندگی کسب درآمد داشت؟

بعد از خرید پنل نمایندگی امکان کسب درآمد از طریق فروش اکانت، فروش شارژ و فروش خط وجود دارد.

 

 


 

جهت بهرهمندی از امکانات سامانه پیامک به وسیله لینک زیر یا ارسال عدد 2000 به 10001391 در سامانه جامع پارس گرین ثبت نام نمایید.

ثبت-نام

کد BSC : -709516076053420231316934845-16512;