پنل پیامک برای مهد کودک

3.29 از 5 (35 نظر)

کاربرد سامانه پیامک در مهد کودک ها

کاربرد پیامک برای مهد کودک در زمره‌ی کاربردهای مهم یک سامانه پیامکی قرار میگیرد و بسیاری از افرادی که صاحب یک مهدکودک، مدرسه یا مجموعه های آموزشی فرهنگی هستند، برای انجام بسیاری از فعالیت‌‎ها خرید پنل اس ام اس را در دستور کار خود قرار می‌دهند حساسیت حوزه آموزش و پرورش خردسالان به‌ قدری بالا بوده که کاربرد پیامک برای مهد کودک را به یکی از مهم‌ترین کاربردهای این حوزه از خدمات تبدیل نموده است.

مهد کودک‌ ها فضایی مناسب برای خردسالان از نظر فیزیکی، احساسی، اجتماعی، ذهنی و … پیش از ورود به مدرسه ایجاد می‌نمایند و بنیان‌هایی ارزشمند را در شخصیت کودک شکل می‌دهند.

 

پنل-پیامک-در-مهد-کودک-ها

 

 

 

 کاربرد پنل پیامک در مهد کودک ها و مدارس

      -  ارسال تشکر از تماس یا مراجعه به نام اشخاص بعد از تماس یا مراجعه به مهد

      -  ارسال پیامک به والدین برای تبریک اعیاد و مراسم در سریع ترین زمان

      -  ارسال پیام به والدین و اطلاع رسانی آموزش به آنها

      -  تبریک اتوماتیک تولد کودک به والدین

      -  افزایش ارتباط موثر و ارزان با والدین

      -  کاهش هزینه های تماس با والدین

      -  ارسال نمرات و وضعیت کودک به والدین           و ...    .

کاربرد-سامانه-پیامکی-برای-مهد-کودک

 


bulk-sms-ارسال-انبوه-پیامک-پارس-گرین

کاربرد پیامک برای مهدکودک و ارسال متن های اس ام اس برای والدینی که کودکان خود را به مهد کودک ها آورده اند می تواند مهم باشد. امروزه به دلایل کاری و … هر دو والدین مشغول به کار هستند و برای نگه داری فرزندانشان به مهد کودک مراجعه می کنند اهمیت نگه داری از کودکان و اطلاع از وضعیت آن ها باعث می شود تا مهدکودک ها ارسال پیامک را به عنوان راه ارتباطی با والدین انتخاب نمایندوالدینی که کودکان خود را به مهد کودک می‌فرستند به شدت علاقه دارند که از وضعیت کودک خود مطلع شوند؛ لذا توجه به کاربرد پیامک برای مهد کودک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.

مهدکودک‌ها برنامه‌های متعددی را برای کودکان در نظر می‌گیرند و در تمامی موارد، نیاز به ارسال پیامک اطلاع رسانی به والدین را خواهند داشت.

ارسال پیامک اطلاع رسانی جهت دریافت رضایت‌نامه از والدین کودکان و ثبت نام در موارد مربوطه، امری ضروری خواهد بود.

در صورتی که برنامه غذایی به صورت هفتگی و یا ماهانه برای والدین ارسال گردد، نگرانی آنان در خصوص تغذیه فرزندانشان برطرف خواهد شد.


کاربرد پیامک برای مهد کودک علاوه بر مواردی که مربوط به اطلاع رسانی به والدین می‌باشد، در حوزه تبلیغات و جذب مشتری نیز خواهد بود.

مراکز آموزشی و مهدکودک‌ها می‌توانند پیش از شروع سال تحصیلی جدید، به صورت انبوه و منطقه‌ای ارسال پیامک تبلیغاتی در خصوص خدمات خود انجام دهند.

با استفاده از امکانات متنوع پنل پیامک مراکز آموزشی بدون سردرگمی می‌توانند تمامی اطلاع‌رسانی‌های مجموعه خود را به صورت کاملا هدفمند و منظم به انجام رسانند.

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

لطفا برای بهرهمندی از امکانات سامانه و دریافت راهنمایی های بیشتر به وسیله لینک زیر یا ارسال عدد 2000 به 10001391 در سامانه جامع پارس گرین ثبت نام نمایید.

ثبت-نام-پیامک-صوتی

کد BSC : -70951607626532024-913612947-11952;