پنل پیامک کانون تبلیغات

4 از 5 (3 نظر)

سامانه پیامکی کانون تبلیغات

با استفاده از پنل پیامک فرصت های بسیاری را برای تجارت های مختلف به وجود آورده است. بازاریابی پیامکی، اگر به درستی صورت گیرد می تواند تعداد بسیاری از مشتریان را به خرید و استفاده دوباره از خدمات شما ترغیب کند. برای اینکه به اهمیت استفاده از سامانه پیامکی در کسب و کار خود پی ببرید، در ادامه برخی از فواید و مزایای استفاده از پیامک را بیان خواهیم کرد.

در کانون های تبلیغاتی و دیگر اصناف مرتبط می توان از مزایای ارسال پیامک برای ارسال پیام های اطلاع رسانی و حتی تبلیغات استفاده نمود.

پنل-پیامک-برای-کانون-های-تبلیغاتی

 


 

برخی از مزایای ارسال پیامک :

دسترسی گسترده به مخاطبان

استفاده از تلفن همراه در میان تمامی اقشار جامعه و در تمامی گرو‌های سنتی بالاتر از 12 سال از گستردگی جامعه مخاطبان در ارتباط با تکنولوژی ارسال و دریافت پیامک خبر می‌دهد. سونامی استفاده از تلفن همراه به نوعی بوده است که امروزه دسترسی به تمامی گرو‌ه‌های مخاطبین و در هر زمان و در هر مکان به راحتی و با بیشترین سرعت موجود امکان‌پذیر است، ویژگی‌ای که در مواردی حتی رسانه‌هایی چون تلویزیون و یا اینترنت در مقایسه یا آن بسیار عقب‌ تر هستند.

کاهش چشمگیر در هزینه‌های ارتباطی

ارائه خدمات بربستر فن‌آوری اطلاعات به خودی خود باعث کاهش هزینه‌های اداری در سازمان‌ها، ارگان‌ها، اصناف و موسساتی است که به صورت مستقیم با مردم به عنوان ارباب‌ رجوع سر وکار دارند. این کاهش در عوامل مختلفی همچون امور اداری، روابط عمومی، ارتباطات، آموزش، خبررسانی و ... نمود پیدا می‌کند. در هر مزیتی از استفاده سیستم‌های هوشمند پیامکی که در ادامه نام خواهیم برد به نوعی تاثیر آنها در کاهش هزینه‌های جاری مشهود است. از طرفی سرویس‌های پیامکی در مقایسه با سایر تکنولوژی‌های موجود که در زمینه‌ی فن‌آوری اطلاعات مورد استفاده قرار می‌گیرند نیز از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه بوده و به نوعی کم هزینه‌ ترین سیستم ارتباطی در جهان است.

افزایش بهره‌ وری و راندمان کاری

افزایش راندمان کاری در میان پرسنل به واسطه مدیریت بهتر در زمینه زمانبندی‌های اجرایی و تامین منابع، از جمله تاثیرات استفاده از سرویس‌های هوشمند پیامکی در سازمان‌ها است. کاهش رفت و آمد‌های ناشی از مبادلات کاری ارباب‌رجوع و پرسنل، افزایش رضایتمندی تمامی ذینفعان موجود از سیستم که در مسائل روحی و جسمی کارمندان نمود پیدا می‌کند، کاهش زمان در ارتباطات و بسیاری مسائل دیگر از مزایای استفاده از سیستم‌های هوشمند پیامکی‌است.

کاهش چشمگیر در هزینه‌های تبلیغاتی

تبلیغات پیامکی یکی از پرطرفدار‌ترین سرویس‌های تبلیغاتی در حال حاضر است. ارتباط با چندین میلیون مخاطب با قابلیت تفکیک و هدف‌مند سازی مخاطبان، آن هم ارتباطی در عرض چند ثانیه ویژ‌گی بی‌نظیر پیامک در مقایسه با سایر تکنولوژی‌ها و روش‌های تبلیغاتی موجود است، که به نوعی آنرا متمایز کرده است. این درحالیست که تبلیغات پیامکی از جمله کم هزینه‌ترین راه‌های تبلیغاتی است. امروزه تبلیغات از طریق پیامک پیشنهادیست که تمامی مشاوران تبلیغاتی بر استفاده از آن تاکید دارند.

کاهش مصرف کاغذ با استفاده از سیستم‌های بدون کاغذ

با گسترش استفاده از تکنولوژی‌های روز رایا‌نه‌ای و جایگزینی رایانه با منابع بایگانی مبتنی بر کاغذ موجود، گام بلندی در کاهش مصرف کاغذ برداشته شده است. در این بین استفاده از سرویس‌های پیامکی در مواردی چون نوبت‌دهی، خبررسانی، رزرو بلیت و بسیاری موارد دیگر کاغذ را به‌طور کامل از چرخه کاری موجود حذف کرده و در کنار کاهش هزینه‌ها باعث کاهش مصرف کاغذ و در نتیجه جلوگیری از قطع بی‌رویه درختان نیز می‌شود. به نوعی حفاظت از منابع طبیعی همواره مورد توجه توسعه دهندگان تکنولوژی قرار داشته است.

انعطاف پذیری

سرویس‌های هوشمند پیامکی انعطاف‌پذیری بالایی در تعامل با سایر سیستم‌های رایانه‌ای موجود و یا در حال توسعه دارند و به راحتی می‌توان از آنها در کنار سایر سیستم‌ها استفاده نمود و از امکانات آنها استفاده کرد. این امکان باعث می‌شود استفاده از سرویس‌های پیامکی مورد توجه بیشتر برنامه‌نویسان و توسعه دهندگان سیستم‌های نرم‌افزاری باشد. مدیران نیز به راحتی می‌توانند از امکانات سرویس‌های پیامکی در کنار سیستم‌های قدیمی و یا جدید در هر نوع بستر کاری، که در سازمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، استفاده نمایند.

 


 

برای برخورداری از امکانات پنل اس ام اس کافیست عدد 2000 را به 10001391 ارسال فرمایید و یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام

کد BSC : -70951607628202023842211532-17060;