پنل پیامک کتابخانه ها و فرهنگسرا ها

4 از 5 (3 نظر)

سامانه پیام کوتاه کتابخانه ها

پیامک یک روش سریع و و موثر جهت برقراری ارتباط اعضای کتابخانه و یا فرهنگسراها می باشد. از این رو با آموختن نحوه استفاده از پنل پیامکی و ابزار های موجود در آن به ایجاد ارتباط پایدار علاوه بر اعضای کتابخانه بین خود کتابخانه های کل کشور نیز در تعامل باشید.

 

پنل-پیامک-کتابخانه-ها

 

 

ارسال-اس-ام-اس

 


سامانه-ارسال-پیام-کوتاه-send-sms

کتابخوان ها مخاطبین اصلی کتابخانه ها می باشند. گزینه دفترچه تلفن با امکان گروهبندی اعضا  امکان ذخیره و ارسال پیامک را به آنان میسر می سازد. به طور مثال گروه دانش آموزان ، دانشجویان پسر و از این قبیل را در سامانه ایجاد و روز دانش آموز و یا دانشجو را از طریق سامانه پیامکی به آنان تبریک بگویید.

یادآوری مهلت بازگشت کتاب و یا پایان اشتراک اعضا کتابخانه

یکی از اتفاقات رایج در کتابخانه ها فراموش کردن مهلت بازگشت کتاب و یا اشتراک اعضا می باشد. برای حل این مشکلات نیاز به یک راه حل دارید، بهترین و سریعترین راه حل استفاده از پیامک می باشد. زیرا تماس تلفنی راهی مناسب نمیباشد و از طریق ارسال ایمیل هم بعلت دیر خوانده شدن ، امکان پذیر نیست. با ارسال پیامک یادآوری به اعضای کتابخانه، تاریخ اتمام اشتراک و یا مهلت پس دادن کتاب را اطلاع دهید.

برگزاری مسابقات و نظرسنجی برای اعضاء

یکی از راه های مناسب درگیر کردن اعضاء ، برگزاری مسابقات پیامکی می باشد، یک مسابقه پیامکی ترتیب بدهید و برای برنده مسابقه ، اشتراک رایگان کتابخانه را در نظر بگیرید. هر چقدر پیشنهادات شما ارزشمندتر باشند تعداد افرادی که راغب به شرکت میشوند نیز بیشتر میشود.

همچنین میتوانید با استفاده از پیامک در مورد نحوه خدمات رسانی خود یک نظرسنجی پیامکی برگزار کنید.


 

 

لطفا برای بهرهمندی از امکانات سامانه و دریافت راهنمایی های بیشتر به وسیله لینک زیر یا ارسال عدد 2000 به 10001391 در سامانه پارس گرین ثبت نام نمایید.

ثبت-نام-پیامک-صوتی

کد BSC : -70951607605172023-754055921-16680;