پیامک تبلیغاتی سریعترین روش ارتباط با مشتری

4 از 5 (35 نظر)

پیامک سریعترین روش تبلغاتی

یکی از بزرگترین مزایای سامانه ارسال پیام کوتاه و در نهایت بازاریابی پیامکی سرعت بالای آن است . احتمالا شما الان به این فکر می کنید که درباره ی سرعت تحویل آنی سرویس پیام کوتاه یا درباره ی سرعت بالای نوشتن یک پیامک و ارسال آن به تمامی افراد موجود در یک فهرست تماس ، صحبت می کنیم .

تمامی گفته های بالا از مزایا و کاربردهای مفید یک سامانه ارسال پیام کوتاه می باشد . اما نکته ای که وجود دارد این است که در این موقع از سال با نزدیک شدن به مناسبت هایی نظیر عید فطر، عید نوروز تاجران و فروشندگان به دنبال جذب مشتری های بیشتری می باشند تا در این مناسبت ها با دادن برخی تخفیف ها و تسهیلات به مشتریان ، کسب و کار خود را رونق بخشند . همانطور که می دانید زمان این مناسبت ها و تعطیلات تقریبا کوتاه می باشد و فرصت چندانی برای اطلاع رسانی وجود ندارد ، بنابراین باید از بهترین ابزار موجود برای انتقال اطلاعات به مشتریان استفاده نمود .

اگر شما یک فروشنده و یا تاجر با تجربه باشید ، احتمالا هم اکنون تمامی برنامه های تبلیغاتی خود را بر اساس نیازهای خود و مشتریان در ذهن خود آماده نگه داشته اید . اما چند هفته پیش از مناسبتی که برای فروش در نظر گرفته اید هنوز تعداد بسیاری جنس و کالا در مغازه و یا انبارتان وجود دارد که می خواستید تا پایان یک دوره آن ها را به فروش برسانید . اکنون در میابید که دیگر زمان زیاد برای تبلیغات تجارت خود ندارید و تمام برنامه ریزی هایی که کرده بودید نقش بر آب شده اند و دیگر زمانی برای تغییر تراکت ها و بروشورهای چاپ شده ندارید . می توانید وبسایت خود را به روزرسانی نمایید ، اما مطمئنا این عمل آنچنان که توقع دارید فراگیر نخواهد بود و آیا به روزرسانی وبسایت تان می تواند باعث فروش محصولات شما در مدت کوتاهی شود ؟

راهکار چیست ؟

لازم نیست که نگران باشید . سامانه ارسال پیام کوتاه بهترین راهکار ممکن برای شماست . شاید نکته ای که در اینجا جلب توجه کند تاثیر گذاری استفاده از سامانه ی ارسال پیامک در مدت زمانی بسیار کوتاه باشد .
فرقی نمی کند که چه محصولی به مشتریان خود ارائه می کنید : لباس ، اسباب بازی ، وسایل برقی یا بلیت های مسافرتی . با استفاده از تبلیغات پیامکی می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن پیشنهادات خود را به مشتریان خود ارائه کنید و آن ها را ترغیب به استفاده از محصولات و خدمات خود کنید .
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000  تماس بگیرید .

 

برای برخورداری از امکانات سامانه پیامکی عدد 2000 را به 10001391 ارسال کنید.

ثبت-نام

کد BSC : -70951607605012020-484835917-10312;