پیامک تبلیغاتی

4.4 از 5 (5 نظر)

پیامک های تبلیغاتی

پیامک های تبلیغاتی گونه ای از سرویس تبلیغاتی در بستر موبایل است که در آن از پیامک برای مشترکین، محتوای تبلیغاتی ارسال می گردد. همچنین از این طریق نیز سازمان ها، موسسات، شرکتها و ... می توانند با مخاطبان خود ارتباط دو سویه برقرار نمایند.

یکی از ارزانترین، سریعترین و موثرترین روش تبلیغات ، ارسال پیامک میباشد با استفاده از امکانات قدرتمندی که سامانه پیامک در اختیار شما قرار می گیرد میتوانید متن تاثیر گذار خود را در کمترین زمان ممکن به مخاطبان خود برسانید و با استفاده از بانک شماره ها و دیگر امکانات پنل پیامک، محصول و کار خود را تبلیغ نمایید و از این طریق مشتریان خود را افزایش دهید.

استفاده از پنل پیامک یکی از بهترین و آسانترین راهها برای اطلاع رسانی و ارتباط مستمر با مشتریان میباشد.

 

bulk-sms-ارسال-پیام-کوتاه

امروزه روش های متعدد بازاریابی جهت دسترسی هرچه بهتر و سریعتر به مشتریان وجود دارد، پنل پیامکی نیز یکی از بهترین سیستم های آنلاین و بروز در زمینه تبلیغات می باشد. باتوجه به نرخ 90 درصدی مطالعه پیامک ها توسط مخاطبان می توان به بازاریابی پیامکی توسعه کسب و کار و ارتباط با مشتریان و مخاطبان امید دوچندان نسبت به سایر روش های بازاریابی داشت. 

با استفاده از سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی می توانید محصولات و خدمات خود را معرفی و تبلیغ کنید.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت بهره مندی از امکانات پنل پیامکی ارسال عدد 2000 به 10001391 و یا استفاده از لینک زیر جهت ثبت نام :

ثبت-نام-پنل-نمایندگی

کد BSC : -70951607605342023733913795-16156;