چگونگی ارسال پیامک به شماره های بلک لیست

4 از 5 (3 نظر)

چگونه می توان به شماره های بلکلیست پیامک ارسال نمود ؟

به احتمال فراوان اکثر افرادی که با سامانه پیامکی آشنایی دارند با کلمه لیست سیاه و یا شماره های بلک لیست مخابرات روبرو شده اند. شماره های لیست سیاه مخابرات همان شماره های مسدودی هستند که از طرف گیرنده، پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند و تمایلی به دریافت اینگونه پیامک ها ندارند. در این مقاله قصد داریم راه های عبور پیامک از شماره های بلک لیست را برای شما عزیزان شرح دهیم.

شماره های بلک لیست در طول چند سال اخیر روند رشد سریعی داشته اند و در حال حاضر به صورت تقریبی نیمی از شماره های همراه اول ، شماره ی خود را در لیست سیاه مخابرات قرار داده اند.

انواع روش های ارسال پیامک به شماره های بلک لیست

روش اول ارسال به شماره های بلک لیست استفاده از خطوط خدماتی می باشد یعنی کاربران خط اختصاصی موجود در پنل خود را به خط خدماتی تبدیل نمایند.

این روش به دلیل زمان بر بودن و نیاز به طی کردن روال اداری و واگذاری سفته مورد استقبال کاربران قرار نگرفته است.

ارسال-پیامک-send-sms

 


 

روش دوم استفاده از ابزار باشگاه مشتریان می باشد در این روش مشتریان با رضایت کامل پیامک ها را دریافت می نمایند نحوه استفاده از این ابزار در مقاله باشگاه پیامکی مشتریان به صورت کامل توضیح داده شده است.

در پایان نیز ابزاری به نام پیامک سفید که مخصوص برنامه نویسان یا افرای می باشد که متونشان کاملا وجه اطلاع رسانی داشته و پیامکشان حالت تبلیغاتی ندارد، میتوانند از این ابزار جهت ارسال پیامک استفاده نمایند.

سامانه-ارسال-پیام-کوتاه-send-sms

 


 

جهت ثبت نام و استفاده از سامانه می توانید عدد 2000 را به سامانه10001391 ارسال کنید و یا از لینک زیر اقدام فرمایید.

ثبت-نام-پنل-اس-ام-اس

کد BSC : -709516076050020231834554579-16912;