کاربرد سامانه پیامکی برای قالیشویان

2.5 از 5 (6 نظر)

مزایای سامانه پیامک قالیشویان

کاربرد پیامک برای قالیشویی ها می تواند بازخورد بالای این کسب و کار را بیش از پیش در ایام دیگر افزایش دهد و بازخورد بالایی در این صنف نشان دهد برخی از ایام خاص مانند روزهای انتهایی سال و ایام های مختلف ، درخواست دریافت خدمات از قالیشویی ها توسط افراد عادی و یا اماکن مذهبی بیش از هر روز دیگری است کاربرد پیامک برای قالیشویی ها در این اوقات خاص می تواند بازخورد بالایی را به نسبت دیگر راهکارهای ارتباطی ایفا کند.

 

کاربرد-اس-ام-اس-در-قالیشویی-ها

 

کاربرد پنل پیامک در قالیشویی

  •   - ارسال پیام های تبریک و تسلیت به مشتریا و همکاران.
  •   - ایجاد سامانه دریافت شکایات، انتقادات و پیشنهادات.
  •   - اعلام فرارسیدن زمان تمدید تحویل و یا تایید دریافت فرش.
  •   - به صورت دوره ای برای مشتریان قدیمی خود تخفیف های فصلی و مناسبتی را ارسال فرمایید.
  •   - به صورت منطقه ای و کدپستی و مشاغل محل کار و خدمات خود را در منطقه خود تبلیغ نمایید.
  •   - ارسال اس ام اس تولد و ازدواج و غیره یکی از راه هایی میباشد که یک مشتری را همیشه به شما وابسته و نظر مثبت ایشان به شما جلب میشود.
  •   - صرفه جویی درهزینه ها و زمان یکی از موارد این پیامک میباشد شما به جای صرف زمان و هزینه بیشتر جهت تماس با مشتری فقط با یک پیامک این کار را به نحو احسنت انجام دهید.
  •   - پیامک را همه میخوانند و درگوشی مشترکین همیشه هست پس راه ارتباطی شما با مشتری قدیمی و جدید همیشه سهل وآسان میباشد.

 


فعال سازی سامانه پیامکی پارس گرین

امروزه بیشتر موسسات، شرکتها، سازمان ها، بانک ها، دفاتر ثبت، فروشگاه‌های اینترنتی و تقریباً بیشتر کسب و کارها برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان و کاهش هزینه های خود اقدام به خرید سامانه پیامکی جهت ارسال و دریافت هوشمند پیامک های خود می نمایند.

شرکت پارس گرین دارای خدمات و محصولات متفاوتی جهت ارائه به شما کاربران عزیز می باشد که یکی از نرم افزار ها سامانه پیامکی پارس گرین می باشد.

سامانه پیامکی شرکت یکی از کامل ترین پنل های پیامکی  کشور بوده که با داشتن کامل ترین بانک اطلاعاتی ارائه شده و ارائه خدماتی همچون پیامک زماندار و دوره ای , وب سرویس پیامکی ، ارسال پیامک انبوه ، ارسال پیامک صوتی و پشتیبانی شبانه روزی سعی در جلب رضایت شما کاربران عزیز دارد.

این شرکت با داشتن بیش از 900 نمایندگی و چندین هزار کاربر و داشتن چند صد تقدیر نامه از ارگان های مختلف یکی از محبوب ترین سامانه های پیامکی کشور شناخته شده است.

پنل-پیامکی-پارس-گرین


و مواردی که در این مقاله، مجال پرداختن به آن نیست. سامانه پیامکی را به یک، یار همیشگی برای قالیشویان و سایر اصناف تبدیل کرده است.

برای فعالسازی رایگان پنل پیامک عدد 2000 را به سامانه 10001391 ارسال کنید و یا از لینک زیر اقدام فرمایید.

ثبت-نام-پیامک-صوتی

کد BSC : -70951607611212023104689141-16056;