کاربرد سامانه پیام کوتاه ویژه شرکت های بیمه ای

4.25 از 5 (4 نظر)

کاربرد سامانه پیام کوتاه برای دفاتر بیمه

امور بیمه خدماتی می باشد که تمام مردم به آن نیاز دارند، اما برای گسترش این کار تنها اتکا کردن به بازار وسیع آن کافی نمی باشد، باید یک راه تبلیغاتی مفید را برای این هدف انتخاب کنید که بازاریابی پیامکی به علت امکانات و امتیازهای مفید و کارآمد بودن، می تواند یک روش موفقیت آمیز برای تبلیغات دفاتر بیمه باشد. در این مطلب به چند نمونه از کاربردهای بازاریابی و پنل پیامک برای دفاتر بیمه اشاره می کنیم.

کاربرد-سامانه-پیام-کوتاه-برای-دفاتر-بیمه-

 

 

کاربرد سامانه پیام کوتاه ویژه شرکت های بیمه

  - ارسال اس ام اس خودکار در خصوص پایان قرارداد بیمه

خیلی از افراد به دلیل مشغله های روزانه زیادی که دارند ممکن است تاریخ هایی مانند اتمام بیمه نامه های خود را فراموش کنند. شما می توانید با تنظیم ارسال پیامک خودکار در تاریخ مشخص و قبل از اتمام بیمه نامه مشتری، پیامکی حاوی اطلاع رسانی اتمام بیمه و طرح های ویژه جهت تمدید مجدد بیمه نامه را ارسال کنید. از آنجایی که پیامک شما اطلاع رسانی می باشد حتی افرادی که پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند نیز پیامک شما را دریافت می کنند.

بیمه گذار محترم جناب آقای محمدی: تاریخ اتمام بیمه نامه خودرو شما 20 فروردین می باشد. لطفا جهت تمدید بیمه نامه اقدام کنید.
بیمه ایران نمایندگی امیری

  - اطلاع رسانی به مشتریان و متقاضیان در مورد خدمات جدید بیمه ای

یکی دیگر از قابلیت های سامانه پیامکی که مورد استفاده شرکت های بیمه قرار می گیرد این است که زمانی که خدمات جدیدی اضافه می کنید می توانید با استفاده از ارسال پیامک تبیلغاتی این موضوع را به مشتریان خود و حتی در بازه وسیع تر افراد یک شهر اطلاع رسانی کنید.

ضمن عرض سلام بیمه آتش سوزی و بیمه بدنه نیز به خدماتی بیمه ایران اضافه شد.

  - ارتباط دو طرفه با مشتری و دریافت پیشنهادات و نظرات مشتری

در سامانه پیام کوتاه خط اختصاصی رایگان به شما داده می شود تا بتوانید ارتباط دو طرفه ای با مشتریان خود داشته باشید و از آن ها بخواهید که به پیامک شما پاسخ دهند.

ضمن تبریک سال نو لطفا نظرات و پیشنهادات خود را جهت بهبود خدمات بیمه ارسال کنید.
بیمه ایران نمایندگی امیری

  - آگاهی مشتریان از وضعیت بیمه خود در هر لحظه از شبانه روز فقط با ارسال یک اس ام اس

بیمه گذار محترم آقای محمدی بیمه نامه شما تمدید گردید.
بیمه ایران نمایندگی امیری

 

ارسال اس ام اس تبلیغاتی برای نمایندگی بیمه

استفاده پنل اس ام اس برای دفتر بیمه تنها به ارتباط با مشتری خلاصه نمی شود بلکه شما می توانید با استفاده از انواع روش های ارسال پیامک تبلیغاتی در سطح شهر و استان مورد نظر خود پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. روش های ارسال پیامک تبلیغاتی متفاوت می باشد که در ادامه مواردی که برای یک شرکت بیمه کاربردی می باشد را به صورت تیتروار عنوان می کنیم:

ارسال پیامک به تفکیک شهر
ارسال پیامک به تفکیک کدپستی
ارسال پیامک از روی نقشه
ارسال پیامک BTS
ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت (جهت جذب نیرو)
ارسال پیامک به تفکیک مشاغل (معرفی بیمه های مرتبط با اصناف)
ارسال پیامک تبلیغایت با فایل اکسل

همچنین شما می توانید با استفاده از سامانه پیامک در مناسبت های مختلفی مانند تاریخ تولد به کارمندان و همکاران خود پیامک تبریک با استفاده از خط خدماتی ارسال کنید.

با توجه به نیاز شرکت های بیمه سامانه پیام کوتاه پارس گرین ، پنل اس ام اس پارس پلاس را به شما پیشنهاد می کند که تمامی امکانات مورد نیاز یک دفتر نمایندگی بیمه را دارا می باشد و خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته را در اختیار شما قرار می دهد تا پیامک های اطلاع رسانی خود را حتی به خطوط بلک لیست نیز ارسال کنید.

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -709516076241520241050840314-32184;