بهترین پنل پیامکی

4.4 از 5 (5 نظر)

بهترین پنل ارسال اس ام اس

بهترین پنل اس ام اس با بیشترین امکانات و کمترین تعرفه پیامک فقط در سامانه جامع پارس گرین، جهت مشاهده امکانات و آشنایی با پنل پیامکی می توانید پس از ثبت نام و ورود به سامانه پیامک از قسمت راهنما ، راهنمای کار با سامانه یا فیلم معرفی پنل را تماشا کنید و در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

پنل اس ام اس به زبان ساده سیستمی است که شما به وسیله آن و بدون واسطه می توانید در هر زمان و به هر تعداد پیامک ارسال کنید. تمام امکانات پنل اس ام اس در مدت زمان عضویت شما در اختیارتان خواهد بود و برای ارسال پیامک به دور از هر گونه پیچیدگی انجام می گردد.

بهترین-سامانه-پیامکی-The-best-SMS-system

 


 

برخی از مهمترین فاکتورهای بهترین پنل اس ام اس  :

پشتیبانی از تمام اپراتورهای پیامک

یکی از نکات مهم و قابل توجه یک پنل پیامکی کارآمد که نشان از قدرت آن دارد، پشتیبانی از تمام اپراتورهای پیامکی است که به طور قانونی و رسمی از مخابرات سرویس ارائه میدهند.
یعنی شما به راحتی بتوانید با شماره های اختصاصی (پیش شماره های 1000و 2000و 3000و 5000و 021)  به اپراتورهای مختلف پیامک ارسال کنید و بازاریابی پیامکی داشته باشید.

نمـاینـدگـی بدون واسـطه کلیـه ارتباطات سیار

یکی از ویژگی های بهترین سامانه پیامکی آن است که سامانه نمـاینـدگـی بدون واسـطه اپراتور ها باشد یا به عبارت دیگر خود نماینده یا زیر مجموعه پنل دیگری نباشد که در این صورت محدوده سود دهی آن سامانه کم میشود که برای جبران آن روی تعرفه پیامک های ارسالی از آن سامانه تاثیر می گذارد.

هزینه‌ها و تعرفه‌های سامانه پیام کوتاه

تعرفه های سامانه های پیامکی را بررسی کنید، یک سامانه پیامکی کارآمد آن است که در عین  آن که امکانات فراوانی دارد، تعرفه های مناسب داشته باشد و تعرفه ها را به صورت شفاف ارائه دهند.
سامانه های پیامکی وجود دارند که به صورت رایگان ارائه می شوند و یا هزینه خرید اولیه خیلی کمی نسبت به سایرین دارند، اگر به دنبال آنها رفتید به خوبی بررسی کنید و بدانید که خیلی زود پشیمان خواهید شد، چرا که تعرفه پیامک این سامانه معمولا خیلی بالاتر از سایر سامانه ها می باشد و همچنین هزینه پیام های تحویل داده نشده لیست سیاه مخابرات را به شما باز نمی گردانند.

بانک قو ی و کامل پنل اس ام اس

 ارسال پیامک به بانک شماره‌های مختلف از قبیل بانک مشاغل، اصناف، شهری و کد پستی و … است. بنابرین سامانه شما باید یک بانک کامل، جامع و به روز داشته باشد که شما بتوانید بر اساس فعالیت خود از بانک شماره‌های مختلف سامانه  استفاده کنید و پیامک های خود را به صورت هدفمند ارسال کنید.
به یاد داشته باشید که شما می توانید پیامک های خود را به با اهداف گوناگون از جمله اطلاع رسانی ، تبلیغاتی، معرفی کالا، یادآوری و... ارسال کنید.اما توجه داشته باشید که در صورتی که مخاطبین خود را شناسایی کرده باشید و پیامک های خود را به صورت هدفمند ارسال نمایید، قطعا بازخورد بهتری خواهد داشت.

پشتیبانی قوی سامانه پیامک

یکی از ویژگی های مهم بهترین پنل اس ام اس و یا بهتر بگیم  هر سیستم ارتباطی، پشتیبانی قوی آن سیستم است که نشان دهنده اهمیت آن سیستم به کاربران و رفع مشکلات آنها می باشد.
علاوه بر آموزش، پشتیبانی نیز از اولویت بالایی برخوردار است. مسلما در طول استفاده از سامانه پیامکی شما با زمان هایی با بروز مشکل مواجه خواهید شد. ممکن است ارسال پیام هایتان به هر دلیلیی با مشکل مواجه شود. بنابراین شما نیاز دارید از وضعیت ارسال های خود با خبر شوید . همچین ممواقعی شرکتی که از یک تیم پشتبانی خوب برخوردار باشد، می تواند شما را در برطرف نمودن مشکلات احتمالی یاری کرده و شما از این بابت نگرانی نخواهید داشت.پشتیبانی عالی چون می تواند به انتخاب بهتر بازار هدف و راهنمایی شما با توجه به تجربه در انتخاب بهترین گزینه کمک کند

امکان شارژالکترونیک

اهمیت افزایش اعتبار به صورت آنلاین زمانی تاثیرگذار خواهد بود که شما برای ارسال پیامک عجله داشته وازطرفی فرصت افزایش اعتبار نیاز داشته باشید. بنابراین در این مواقع شما می توانید بدون فوت وقت به صورت آنلاین و الکترونیک پنل خود را شارژنموده و پیامک های خود را ارسال کنید.

پیامک-اس-ام-اس-پیام-کوتاه-sms

 


 

ارسال-پیامک-send-sms

دیگر امکانات و ویژگی های سامانه پیامکی

پنل اس ام اس دارای قابلیت و امکانات فراوانی است که شاید شما فقط از برخی از آنها یا همه آنها استفاده کنید. پس برای اینکه در انتخاب بهترین سامانه پیامکی موفق باشید لازم است امکانات آن سامانه را بررسی کنید.

 از جمله ان ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • - امکان ارسال به شماره های بلک لیست (شماره هایی که دریافت پیام های تبلیغاتیشان را بسته اند)
  • - درگاه اینترنتی (شارژانلاین)
  • - گزارش تحویل دقیق وضعیت پیامک ها
  • - بهینه بودن سامانه برای استفاده در تبلت، موبایل و هر دستگاه دیگر
  • - ساده و آسان بودن محیط کار با سامانه برای کاربران
  • - ارائه انواع وب سرویس ها و api برای برنامه نویسان و امکان استفاده سامانه در دیگر برنامه ها و نرم افزارها
  • - و ...

 


 

سامانه پیامک پارس گرین نماینده بدون واسطه ارتباطات سیار با پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000 ، 3000 ، 5000 و 021 می باشد و کمترین تعرفه پیامک و بیشترین و بروزترین امکانات سامان پیامکی را ارائه میدهد.

 

 


 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

 

جهت استفاده از سامانه پیامک کافیست عدد 2000 را به 10001391 ارسال فرمایید.

ثبت-نام

کد BSC : -70951607626112024-947053215-17220;