خرید پنل پیامکی

4.25 از 5 (4 نظر)

خرید پنل پیامکی

پنل پیامکی یک نرم افزار است که در بستر وب و یک دستگاه هوشمند مانند کامپیوتر، موبایل یا تبلت در دسترس خواهد بود. این پنل، بدون نیاز به هیچ گونه سخت افزار، قابلیت ارسال و دریافت اس ام اس را دارد. امکانات متنوع این سامانه، جهت ارسال پیامک بسیار کاربردی و موردنیاز کسب و کارهای مختلف می‌باشد.

با داشتن یک پنل پیامکی شما می توانید به راحتی و بدون دردسر و گرفتن یک واسطه در ایـن کار خودتان به تنـهایی پیامک های تان را ارسال نمایید.نیازی نیست تا شما یک درصدی از هزینه را به شرکت های واسط که این کار را انجام می دهند بدهید . شما با خرید یک پنل پیامکی از سایت رادکام می توانید خودتان با هزینه ای بسیار کمتر و مقرون به صرفه پیامک های تبلیغاتی خود را ارسال نمایید .

یکی از مزیت های داشتن یک پنل پیامکی شخصی این است که شما می توانید برای مشتریان خود به مناسبت های مختلف در هر زمانی که دوست دارید پیامک ارسال نمایید. در نظر داشته باشید که با خـرید یک پنل اس ام اس از ما یک شماره خط اختصاصی به شما هدیه داده خواهد شد.در بانک شماره موبایل می توانید به صورت تفکیک جنسیتی به مخاطبین خاص پیامک دهید هم چنین تفکیک شهر , تفکیک منطقه , تفکیک سن و ... همه را میتوانید روی پیامک های ارسالی خود تنظیم نمایید.

Buy-SMS-panel

 


 

 با خرید پنل پیامکی یک پنل فول امکانات دریافت کنید.

 پس از خرید پنل sms شما هزینه اضافه پرداخت نمی کنید.

 با خرید پنل پیامکی پارس گرین امکان ارسال ده هزار پیامک در 10ثانیه دارید.

 پنل ما برای شما گزارش دیلوری را تضمین می کند.

 پنل پیامکی پارس گرین نماینده اصلی مخابرات است و شما در کمتر از 1 ساعت نتیجه پشتیبانی دریافت خواهید کرد.

 خرید پنل ارسال  پیامک ساده طراحی شده و با یک موبایل در کمتر از 10 ثانیه قابل انجام است.

bulk-sms-پنل-پیامک-پارس-گرین


 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

 

برای خرید پنل پیامکی کافیست عدد 2000 را به 10001391 ارسال فرمایید و یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام

کد BSC : -70951607624502024-1538764846-17120;