خرید سامانه پیامک

4.25 از 5 (4 نظر)

خرید سامانه پیامک

سامانه پیامک شرکت پارس گرین یکی از کامل ترین سامانه های پیامکی  کشور بوده که با داشتن جامع ترین بانک اطلاعاتی ارائه شده براساس کد پستی , شماره های همراه اول و ایرانسل , بانک اصناف کل کشور , ارسال به صورت پستی وجنسی , و ... و همچنین ارائه خدماتی همچون رسال پیامک زمان دار و دوره ای , وب سرویس sms ، ارسال پیامک انبوه ، ارسال پیامک صوتی و پشتیبانی 24 ساعته  سعی در جلب رضایت شما کاربران  گرامی دارد.

خرید پنل پیامک پارس گرین

 


 

امروزه ارائه محصولات و خدمات بدون تبلیغات و اطلاع رسانی یک امری محال است. رقابت شرکتها برای فروش محصولات بسیار, زیاد شده و هر سازمانی سعی می کند که در امر تبلیغات هزینه زیادی صرف کند تا بیشترین فروش را داشته باشد. دراین رابطه هم رشد بی وقفه تکنولوژی عرصه تبلیغات را دگرگون کرده است و روش های جدیدی در زمینه تبلیغات و اطلاع رسانی بوجود آمده است.

در دنیای امروز نمی توان گفت که مثل زمان های قبل با چاپ یک پوستر و توزیع آن , نتیجه خوبی حاصل شود در صورتی که باید از همه تجهیزات تبلیغاتی و اطلاع رسانی بهره گرفت تا در مسیر سخت تبلیغات و اطلاع رسانی از دیگر رقبا پیشی گرفت. شرکت پارس گرین در راستای توسعه روش های تبلیغاتی و ارسال پیامک های اطلاع رسانی توانسته است نرم افزار سامانه پیامک را طراحی کند. این محصول نرم افزاری برای ارسال پیامک از طریق اینترنت می باشد کاربران از طریق سامانه پیامکی اقدام به ارسال پیامک به مشتریان خود می کند.

bulk-sms-ارسال-پیام-کوتاه

 


 

مزیت های اطلاع رسانی و تبلیغات از طریق سامانه پیامک:

 - ارزانی ارسال پیامک تبلیغاتی نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی

 - انتشار بسیار سریع و آسان پیامک تبلیغاتی نسبت به دیگر تجهیزات تبلیغاتی

 - تاثیر گذاری بالای تبلیغات از طریق پیامک نسبت به دیگر شیوه ها

 - بهره وری بالای مشاهده تبلیغ از طریق پیامک

 - به روز و مدرن بودن ارسال اس ام اس تبلیغاتی

 - همه گیر بودن تبلیغات با سامانه پیامک در هر جا و مکان

bulk-sms-پنل-پیامک-پارس-گرین


 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

 

برای خرید سامانه پیامک کافیست عدد 2000 را به 10001391 ارسال فرمایید و یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام

کد BSC : -70951607626512024-2065818159-17124;