اس ام اس تبلیغاتی موثر

4 از 5 (3 نظر)

چگونه پیامک تبلیغاتی موثر ایجاد کنیم

بازاریاب ها همواره به دنبال روش های خلاقانه و جدید از جمله بازاریابی موبایلی که در بستر آن پیامک تبلیغاتی فراهم است،برای ارائه پیام های خود به مشتریان موجود وبالقوه هستند.یکی از اصول اساسی که افراد فعال در این حوزه باید بدانند مثل مخاطب فکر کردن است تا با آگاهی از این اصل بتوانند خودرا با روش ها و مکان های خرید سازگار کنند.با توجه به حضور ۲۰ ساله موبایل ،استفاده روز افزون و مزایای غیر قابل انکارآن ،پیامک تبلیغاتی یکی از روش های کارآمد بازاریابی شناخته می شود که در ادامه به توضیحات این مزایا خواهیم پرداخت.

  •  
  • - ۹۹ درصد از پیام ها باز میشود.برند هایی که به طور فعالانه برنامه هایی در زمینه ی پیامک های تبلیغاتی ایجاد می کنند از نرخ باز شدن و پاسخ آگاه هستند که این اطلاعات از نرخ بازگشت سرمایه ناشی می شود.
  • - ۹۰درصد در طول ۳ دقیقه خوانده می شود.
  • - ۴۰ درصد در مدت ۱۵ دقیقه پاسخ داده می شود.
  • - کمپین بازاریابی ایمیلی هرگز نرخ باز شدن ۹۸ درصد را نخواهد دید.همچنین متن هایی که درسایر رسانه های اجتماعی تان قرار می دهید به طور قطعی نمی توان گفت توسط ۹۸ درصد دنبال کننده ها خوانده می شود.پس به این نتیجه   می رسیم پیامک راه ارتباطی به خصوصی است.
  • - با فرستادن پیامک تبلیغاتی،مخاطبان خود را از سایر کانال های ارتباطی مثل ایمیل، وبسایت و حتی مکان فیزیکی کسب و کارتان آگاه می کنید.

bulk-sms-ارسال-پیام-کوتاه

 


چگونه-پیامک-تبلیغاتی-موثر-ایجاد-کنیم

برترین کلمات تبلیغاتی موثر برای برقراری ارتباط با اس ام اس

رایگان :

 اگر فکر می‌کنید واژه‌ی «رایگان» بی‌فایده است و بیش از حد از آن استفاده شده، بایستی بیشتر فکر کنید. مردم عباراتی همچون رایگان، عادی و ساده می پسندند.

انحصاری:

یکی دیگر از برترین جملات تبلیغاتی موثر، همین کلمه است. همه می‌خواهند در گروهی متمایز از دیگران یا به نحوی انحصاری قرار داشته باشند.

ساده:

زندگی پیچیده است و احتمالا ما نیز بیشتر تمایل داریم که ساده‌ترین راه‌ها را انتخاب کنیم. به همین دلیل هر زمان که می‌شنویم چیزی ساده است یا انجام آن آسان است ناخداگاه جذب آن می‌شویم.

بهترین:

شاید بتوان گفت که عبارت بهترین، یکی از بهترین و جدابترین جملات تبلیغاتی موثر برای جذب مشتری باشد.

محدود:

همه‌ی ما از اینکه چیزی را از دست بدهیم، بیزاریم. حتی اگر چیزی که از دست می‌دهیم، به پیش‌ پا افتادگی جاسوئیچی‌هایی باشد که در شرکت توزیع می‌شوند. اگر بگویند ۱۰۰ نفر اول یکی مجانی می‌گیرند، ناگهان آن جاسوئیچی، برای‌مان جذاب‌تر می‌شود.

تضمینی:

این عبارت از آن جملات تبلیغاتی موثر است که معجزه خاص خودش را دارد. با تقلب‌های زیادی که در دنیای امروز انجام می‌شود،

مقایسه :

امروزه، با وجود شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌های بررسی محصولات، عملا همه پیش از اینکه تصمیمی بگیرند، مقایسه‌هایی انجام می‌دهند

How-to-create-effective-promotional-SMS


نحوه نگارش اس ام اس برای برقراری ارتباط موثر پیامکی

متن پیامک تان صمیمی و در عین حال ساده باشد:
بهترین راه در طراحی متن پیام کوتاه ساده گویی می باشد قانون مهم در بازاریابی با سامانه پیامکی این است که متن پیامک باید ساده, منحصر بفرد و درعین حال زیبا باشد.

تاثیر کلمات ابتدای متن را فراموش نکنید:
یکی دیگر از مواردی که باید به ان توجه شود تاثیر کلمات اول متن اس ام اس شماست زیرا اولین چیزی که مخاطب به آن توجه میکند چند کلمهی ابتدای متن پیام است که حتی از شماره فرستنده پیامک هم مهم تر است.

به اندازه متن پیامک های تبلیغاتی خود توجه کنید:
پیشنهاد می شود در متن پیامک از جملات کوتاه و جذاب استفاده شود بطور معمول پیامک های تبلیغاتی یک پیامک فارسی ۷۰ کاراکتری و یک پیامک لاتین ۱۶۰ کاراکتری می باشد پس در انتخاب جملات خود دقت کنید.

پایان متن پیامک  تبلیغاتی:
اگر مخاطب شما به پایان متن پیامک شما رسیده باشد یعنی ۹۰% موفق شده اید و بهترین بازده نصیب تان شده است .در پیان متن پیامک راه ارتباطی خود و مخاطبتان را ساده تر کنید تا این کار متن شما را جذاب تر خواهد کرد.

Attractive-sentences-in-SMS

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

برای فعالسازی رایگان پنل پیامک عدد 2000 را به سامانه 10001391 ارسال کنید و یا از لینک زیر اقدام فرمایید.

ثبت-نام-پیامک-صوتی

کد BSC : -709516076132720241076807817-18644;