ارسال پیامک سریع

4.29 از 5 (7 نظر)

ارسال سریع و آنی پیامک

در زمان ارسال پیامک گاهی اوقات نیاز است پیامک بلافاصله به کاربر ارسال شود 1- در زمان ارسال پیامک تبلیغاتی 2- در زمان ارسال پیامک از وب سرویس (برای نرم افزار ها یا سایت ها)

ارسال سریع پیامک انبوه تبلیغاتی

مهمترین کاربرد پنل اس ام اس ارسال سریع پیامک تبلیغاتی است، شما با خرید سامانه پیامک قادر هستید به محض خرید سامانه پیامک تبلیغات پیامکی را شروع کنید و از طریق سامانه پیامک،  پیامک انبوه ارسال نمایید.

ارسال پیامک از طریق پنل پیامکی بسیار سریع انجام می‌شود، زیرا شما با استفاده از خطوط اپراتور پیامک را به صورت انبوه و گروهی ارسال می کنید و خطوط ارسال پیامک اپراتور قابلیت ارسال بیشتر از 20 هزار پیامک در دقیقه را دارند که باعث می شود پیامک به صورت لحظه ای و فروی به دست مخاطب برسد.

ارسال پیامک در خیلی از موارد ضروری است که بسیار سریع و فوری ارسال شود، مثلا زمانی که صحبت ارسال سریع پیامک کد فعال سازی می شود همه ما دوست داریم که پیامک سریع و کمتر از 20 ثانیه به دست ما برسد؛ خوشبختانه پارس گرین به دلیل زیر ساخت مناسب این توانایی را دارد که پیامک را بسیار سریع و با سرعت بالا ارسال کند.

ارسال انی پیامک از وب سرویس (در زمان ثبت نام در سایت ، ارسال کد فعال سازی و ...)

یکی از دغدغه های طراحان سایت و همچنین برنامه نویسان اپلیکیشن های موبایل ارسال پیامک در زمان تعیین شده می باشد. یکی از روش های احراز هویت ارسال کد فعال سازی از طریق پیامک می باشد که باید بلافاصله به دست مشتری برسد و... همچنین حفظ همین روال برای شماره های بلکلیست از این رو سامانه پارس گرین ابزار پیامک سفید را جهت ارسال سریع پیامک در اختیار شما قرار می دهد.

Quick-SMS

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت استفاده از پنل پیامک عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -70951607613222024-1498153987-18404;