نمایندگی اس ام اس

4 از 5 (3 نظر)

نمایندگی پیامک

نمایندگی سامانه پیامک امکان کسب درامد اینترنتی از طریق فروش پیامک را به شما می‌دهد. شما با اخذ نمایندگی پنل پیامک به صورت مستقل اقدام به فروش سامانه پیامک می‌ کنید. تقاضای بالا برای بازاریابی پیامکی در کشور تضمینی بر درآمد بالای شما خواهد بود. شما برای شروع نیاز به مهارت خاصی ندارید و تمامی امکانات لازم از طرف مجموعه پارس گرین در اختیار شما قرار می‌گیرد.

بدون صرف هزینه و وقت یک فرصت شغلی پر در آمد برای خود ایجاد کنید. میتوانید با فروش سامانه های پیامک متنی ، پیامک صوتی ، ایمیل تبلیغاتی ، فکس اینترنتی و کالر آی دی، 50 درصد از قیمت پنل ها را به صورت سود دریافت کرده علاوه بر این از روش های دیگر نیز می توانید برای خود درآمد کنید.

 

نمایندگی-پیامک

 


 

نحوه درآمد نماینده سامانه پیامک :


    1- فروش پنل پیامک :

        - مشتریان خود را در همه جا جستجو کنید . موسسات و شرکت‌ها ، مدارس و دانشگاه‌ها ، انتشارات ، شعب بیمه و … همه جزو مشتریان شما هستند . با خرید سامانه توسط کاربری که شما اضافه یا معرفی کرده اید 50% قیمت آن برای شما محسوب خواهد شد.

    2- پیامک‌های ارسالی :

        - تعداد ارسالی‌های شما با افزایش کاربران به تدریج بیشتر خواهد شد . اگر کاربران شما در روز ۵۰ هزار پیامک ارسال کنند و هر پیامک به طور مثال ۲ تومان برای شما سود داشته باشید ، درآمد روزانۀ شما از این طریق ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود.

make-money

 

Sales-partnership     

    3- فروش خط اختصاصی :

        - بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود. هر چقدر که شمارۀ فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود. 

4- فروش سامانه نمایندگی :

        - خود شما نیز می‌توانید اقدام به فروش سامانه‌های نمایندگی کرده و از این طریق کسب درآمد کنید . به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش سامانۀ نمایندگی ، بروی پیامک های ارسالی نمایندۀ خود نیز سود خواهید داشت.

    5- ارسال پیامک :

        - تعرفه ارسال پیامک برای نمایندگان کمتر از تعرفه ارسال پیامک برای کاربران عادی می باشد در این صورت ارسال پیامک برای نماینده هزینه پایین تری به نسبت کاربر خواهد داشت .

 


 

مجری بی واسطه کلیه اپراتورهای مخابرات

در صورتی که شما نمایندگی پنل پیامک را از شرکتی تهیه نمایید که خود زیرمجموعه شرکتی دیگر است یا صرفا سورس سامانه را از شرکتی دیگر خریداری کرده و با نام شرکت بی واسطه فعالیت می کند، با ضعف هایی در توسعه و همچنین پشتیبانی یا اعمال مشوق ها روبرو خواهد بود. از این رو همکاری با شرکت های بی واسطه بسیار حایز اهمیت خواهد بود. شرکت پارس گرین با افتخار از پیش رو ترین مجریان بی واسطه خدمات پیامک انبوه در سطح کشور می باشد.

اهمیت ویژه به نمایندگان

پارس گرین اهداف بلند مدتی را برپایه همکاری با نمایندگان طرح ریزی کرده است و این همکاری تنها مختص به سامانه پیامکی نمی باشد بلکه شاخه های مختلفی را نیز شامل می شود. بنابراین شرایط دریافت نمایندگی سامانه پیامک را تسهیل کرده و درآمد حاصل از ارائه پنل نمایندگی از اولویت شرکت نمی باشد. شروع همکاری آغازگر همراهی کارشناسان ویژه با نمایندگان گرامی جهت راه اندازی و پیش برد اهداف از جمله روش های اصولی و صحیح بازاریابی و نحوه ارائه خدمات به مشتریان است.

پنل اس ام اس پارس گرین جامع ، بروز و مشتری پسند می باشد

سامانه پیام کوتاه پارس گرین مطابق با تکنولوژی روز و اخرین استانداردها طراحی شده است و به جرأت می توان گفت تک تک ماژول ها به دقت تمام عملکرد صحیح و دقیق دارند. با مشاهده دموی سامانه و مقایسه با سایر سامانه ها براحتی می توان این موارد را دریافت. در جهت استفاده از دموی پنل کافیست در سایت پارس گرین ثبت نام کنید تا یک پنل رایگان در اختیار شما قرار گیرد.

اپراتورهای-ارسال-پیامک

 


 

مراحل دریافت نمایندگی سامانه پیامک

مراحل-اخذ-نمایندگی

 

برای برخورداری از این امکانات کافیست عدد 2000 را به 10001391 ارسال فرمایید و یا از لینک زیر جهت ثبت نام اقدام نمایید.

ثبت-نام

کد BSC : -70951607602532023-575034350-17108;