ارسال اس ام اس از خطوط خدماتی

4 از 5 (3 نظر)

ارسال اس ام اس خدماتی

خطوط خدماتی امکان ارسال پیامک خدماتی و اطلاع رسانی به افرادی که در بلک لیست مخابرات قرار دارند را طبق قوانین جاری اپراتور ها فراهم کرده است.

Find records of insurance by SMS

ارسال پیامک خدماتی

اپراتور همراه اول با فعالسازی امکانی منحصربه ‌فرد، عدم دریافت پیامک تبلیغاتی را برای مشترکین خود فراهم کرد. این امکان باعث قطع دائمی پیامک تبلیغاتی برای افرادی می‌گردد که در لیست سیاه همراه اول قرار گرفته‌اند. در چنین شرایطی، عدم دریافت پیامک تبلیغاتی برای این مشترکین، در مواردی که مجموعه ها قصد اطلاع رسانی را به کاربران و یا اعضای باشگاه مشتریان خود داشته باشند، مشکل‌ساز خواهد بود. برای حل مشکل مذکور، اپراتورهای پیامکی اقدام به ارائه خطوط خدماتی جهت ارسال پیامک خدماتی یا ارسال پیامک اطلاع‌رسانی به مسدودکنندگان نمودند. با ارائه این راه‌ حل، مجموعه های حقوقی و شرکت ‌ها هیچ‌گونه نگرانی از بابت بلک لیست نداشته و تمام اطلاع رسانی‌های خود را با استفاده از این خطوط خاص و به صورت ارسال پیامک خدماتی انجام می‌دهند.

شایان ذکر است که ارسال هر گونه پیامک تبلیغاتی، از هر طرقی، به خطوطی که در لیست سیاه مخابرات قرار دارند، ممنوع است و بر طبق قوانین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، سامانه پیامک متعهد می‌باشد که ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات انجام نمی‌دهد و پایبندی به این قانون را وظیفه خود می‌داند. لذا مجموعه پارس گرین، خطوط خدماتی را صرفا برای ارسال پیامک اطلاع رسانی یا ارسال پیامک خدماتی استفاده می‌نماید؛ همچنین، امکانی فراهم شده است تا اگر کاربری به دریافت پیامک اطلاع‌رسانی نیز تمایلی نداشت، بتواند با ارسال کلمه off شماره خود را از لیست مشتریان آن مجموعه حذف نماید.

استفاده ناصحیح از خطوط خدماتی

در میان بازار کسب و کار همیشه افرادی هستند که برای اندکی سود بیشتر از امکانات خود سواستفاده نموده و در نهایت، راه را بر باقی افراد تنگ می‌کنند. خدماتی نمودن خط و ارسال تبلیغات به شماره های بلک لیست یا بدتر از آن خدماتی نمودن یک خط و همچنین در اختیار قرار دادن آن برای شرکتهای متعدد به منظور ارسال پیامک تبلیغاتی، از جمله این امور می‌باشند. این بار مخاطبی که پیشتر از دریافت پیامک تبلیغاتی ناراحت بوده و خط خود را در لیست سیاه قرار داده بود، مجددا با حجم زیادی از پیام های تبلیغاتی مواجه می‌شوند؛ طبیعتا، موجبات نارضایتی ایشان فراهم خواهد شد.

بر طبق قوانین وزارت ارتباطات و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ارسال پیامک به افرادی که از طرق مختلف، نظیر شماره‌گیری #800* شماره موبایل خود را در لیست سیاه مخابراتی قرار داده‌اند، ممنوع می‌باشد. در چنین شرایطی نه تنها اعتماد مشتری از آن پیامک تبلیغاتی، بلکه از کلیه پیامک هایی که با این نوع شماره ها ارسال می‌شوند، سلب خواهد شد. ضمن آنکه مجددا به واسطه افزایش شکایات، شرایط خدماتی نمودن خطوط برای افرادی که به این خدمت نیاز دارند، به مراتب سختگیرانه‌تر خواهد شد و ارگانها یا سازمانهایی که به درستی از این امکان استفاده می‌کنند، نیز به اجبار از آن محروم می‌گردند. امکان ارسال پیامک به صورت سریع و آسان یک فرصت است؛ چه برای گیرنده‌ی پیامک و چه برای فرستنده آن. استفاده ناصحیح از این فرصت می‌تواند به سادگی امکان استفاده ازاین فرصت را نابود کند.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607615332024-760645854-31252;