تمامی شرکت های اپراتور پیامک

4.25 از 5 (4 نظر)

شرکت های اپراتور پیامک

شرکت ارتباطات زیر ساخت خدمات پیامکی خود را به چندین شرکت اصلی محول کرده است. اما به اختصار اطلاعات این شرکتها ارائه می شود:

  •  - شرکت رهیاب رایانه گستر با سرشاخه انحصاری 1000
  •  - شرکت آتیه داده پرداز با سرشاخه انحصاری 2000
  •  - مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) با سرشاخه انحصاری 3000
  •  - شرکت رهیاب پیام گستران با سرشاخه انحصاری 50001
  •  - شرکت پیام افزار پیک آسا (آسانک) با سرشاخه انحصاری 021
  •  - شرکت راهکار سرزمین هوشمند با سرشاخه انحصاری 50002
  •  - شرکت ارمغان راه طلایی با سرشاخه انحصاری 50004 و بر اساس سیاست شرکت ارتباطات زیر ساخت سایر سر شاخه های رنج 5000 نیز واگذار خواهد شد.
  •  

تمامی این شرکتها به دو صورت مستقیم و غیرمستقیم با مخاطب نهایی در ارتباط می باشند. نحوه مستقیم آن ارائه سیستم به صورت مستقیم به مصرف کننده نهایی است، اما نه تنها این شرکتها توانایی لازم را برای ارائه سرویس خود به هزاران متقاضی را ندارند، بلکه تمایل چندانی نیز به انجام این کار از خود نشان نمی دهند. از همین رو با انعقاد قراردادهایی با شرکتهایی که توانایی لازم برای ارائه سیستم های ارسال و دریافت پیامک را به مخاطبان نهایی دارند، واگذار نموده اند.

شرکت پارس گرین با تمامی اپراتور های پیامک متصل می باشد و شما با تهیه سامانه پیامک پارس گرین امکان اتصال به تمامی اپراتورهای پیامکی و سفارش شماره اختصاصی را خواهید داشت و از امکانات و مزایای سامانه پیامک نیز برخوردار خواهید شد.

send-sms-bulk-ارسال-پیامک-انبوه

 


 

مزایای پنل پیامکی در حوزه ی تبلیغات و اطلاع رسانی

صرفه جویی در زمان

در دنیای امروز که همه چیز با سرعت در حال حرکت و تغییر است زمان حرف اول را میزند. زمان در حوزه تبلیغات نیز یک فاکتور بسیار مهم و ارزشمند است. در پنل پیامک شما میتوانید پیامک های تبلیغاتی و اطلاع رسانی خود را در آن واحد و با سرعت مطلوبی پس از ارسال ،  به دست مخاطبانتان برسانید.

صرفه جویی در هزینه ها

در دنیای تبلیغات امروز بازاریابی پیامکی کم هزینه و مقرون به صرفه ترین روش تبلیغات می باشد. سرویس های پیام کوتاه قادر به صرفه جویی در هزینه کاغذ ، چاپ و … در زمینه تبلیغات هستند.

افزایش تعداد مشتریان

با ارسال پیامک انبوه شما میتوانید از میان دریافت کنندگان پیامک ، مخاطبان خود را یافته و تعداد آن ها را روز به روز افزایش دهید. همیشه در میان دریافت کنندگان پیامک تبلیغاتی افرادی وجود دارند که نیازمند خدمات و یا کالای شما باشند که بدین ترتیب شما توانستید زودتر و بهتر از رقبای خود خودتان را به آن ها معرفی نمایید.

بالا رفتن آمار بازدید از وب سایت شما

در هر کسب و کاری شما میتوانید با معرفی وب سایتتان با ارسال پیامک به مخاطبانتان تعداد مراجعات به سایتتان را بالا ببرید و با این امکان در میان رقبا بهتر دیده بشوید.

 

 

دلیوری-ارسال-پیامک-instant-delivery

 


 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

 

جهت استفاده از سامانه جامع مدیریت هوشمند پیامک عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام فرمایید.

ثبت-نام-پیامک-صوتی

کد BSC : -70951607615152024-1676341798-17012;