پنل اس ام اس برای کارخانه ها

4 از 5 (3 نظر)

پنل اس ام اس برای کارخانه و کارگاه های تولیدی

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات و کاربرد سامانه پیام کوتاه برای کارخانه ها و کارگاه های تولیدی صحبت کنیم همراه ما باشید.

سامانه پیام کوتاه می تواند یکی از ابزارهای تبلیغاتی برای شرکت ها و کارخانجات باشد تا بتوانند با هزینه کم و اثرگذاری بیشتر محصولات خود را معرفی نمایند و همچنین می توانند اطلاعیه و اخبار شرکت را به صورت پیامکی به کارمندان خود ارسال نمایند.

در کارگاه ها و کارخانه ها علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی شما می توانید در دفترچه تلفن پنل sms شماره موبایل کارکنان را ذخیره کنید و برای اطلاع رسانی های درون سازمانی از سامانه پیامک با خط خدماتی اشتراکی استفاده کنید. لازم به ذکر است که سامانه داری قابلیت ارسال پیامک به لیست سیاه می باشد و شما می توانید از طریق خطوط خدماتی اشتراکی پیامک خود را ارسال نمایید.

با ثبت نام پنل اس ام اس کارخانه ها؛ میتوانید برای مشاغل هدف خود پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
با خرید پنل پیامک کارخانه ها؛ میتوانید به مشتریان خود در مناطق مختلف در هر شهر پیامک ارسال نمایید.
با پنل پیامکی کارخانه ها؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
با سامانه پیامک کارگاه های تولیدی؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
با ثبت نام پنل اس ام اس کارگاه های تولیدی؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
با سامانه پیامکی کارخانه ها؛ میتوانید به بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف دسترسی داشته باشید.
با سامانه پیام کوتاه برای کارگاه های تولیدی؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
با سامانه پیامک برای کارخانه ها؛ میتوانید به بانک شماره موبایل سراسر کشور دسترسی داشته باشید.
با پنل پیامک برای کارخانه ها و کارگاه های تولیدی؛ میتوانید تبلیغات پیامکی انبوه خود را آغاز کنید.

این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

sms-panel-for-factories-

 

کاربرد پیامک برای بازاریابی و افزایش فروش

هدف نهایی شما این است که به سهم بازار مورد نظر خود برسید و مشتریان را متقاعد کنید که محصولات شما را انتخاب کنند. یکی از راهکارهای مدرن، قابل اطمینان و مقرون به صرفه، استفاده از روش بازاریابی پیامکی است که به شما امکان می‌دهد از این بستر برای رسیدن به افزایش فروش و رونق کسب و کار خود استفاده کنید.

در همین راستا، استفاده از پنل اس ام اس شرکت پارس گرین با وجود ابزار هایی مانند ارسال هوشمند، ارسال پیامک انبوه، ارسال پیامک زماندار و ارسال کد پستی برای ارسال پیامک تبلیغاتی به اقشار و اصناف دسته بندی شده، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

 

کاربرد پیام کوتاه برای حفظ مشتریان و خدمات پس از فروش

مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) می‌تواند تفاوت بین موفقیت و شکست باشد و انجام این مورد در شرکت های تولیدی با سایر صنایع بسیار متفاوت خواهد بود. از لحظه تولید تا مرحله تحویل، بینش مبتنی بر CRM روند کل کار را متمرکز خواهد کرد. کاربرد پیام کوتاه در این زمینه به استفاده از پنل پیامک در کارخانه ها و کارگاه های تولیدی برای اطلاع رسانی به مشتریان برمی‌گردد.

با استفاده از ابزارهای مختلف مشتریان شما از لحظه خرید تا تحویل و پس از آن برای دریافت خدمات و گارانتی به صورت آنلاین ، خودکار و لحظه ای، از روال کار مطلع شده و به شما اعتماد خواهند کرد. علاوه بر آن گزینه باشگاه مشتریان موجود در پنل پیامکی به صورت مجزا برای پیشبرد اهداف در زمینه روابط با مشتریان طراحی شده و انجام آن را بسیار ساده تر خواهد کرد.

 

ارسال پیامک به مشاغل هدف

یکی از خدماتی که پنل اس ام اس برای بازاریابی پیامکی ارائه میدهد، ارسال پیامک به بانک مشاغل و اصناف می باشد. شما با استفاده از این سرویس میتوانید برای مشاغل مورد هدف با کسب و کار خود پیامک ارسال کنید. استفاده از این روش باعث صرفه جویی در زمان و هزینه میشود زیرا تبلیغات تان را برای کسانی میفرستید که مطمئن هستید با نوع کسب و کار شما مرتبط هستند و پیامک شما خوانده میشود.

 

ارسال پیامک تبلیغاتی و انبوه

اگر قصد ارسال اس ام اس تبلیغاتی و انبوه رو دارین، متن پیام هر چه قدر کوتاه تر باشه تاثیرگذاری بیشتری داره. سعی کنید مطلب اصلی و یا نام برند خودتونو در شروع پیامک استفاده کنین زیرا بیشتر افراد قبل از بازکردن پیامک چند کلمه اول رو روی صفحه تلفن همراه خودشون میبینن. پس شروع متن تبلیغاتی خودتونو جذابتر کنین . در ارسال پیامک انبوه بهتره از واژه های تخصصی و غیر عمومی استفاده نکنین لحن عامیانه در این نوع ارسال ها جذابتره.

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

 
کد BSC : -70951607615082024-1450825380-32200;