سامانه پیامک بیمه

4.4 از 5 (5 نظر)

سامانه پیامکی بیمه | SMS Insurance Panel

تعریف سامانه پیامکی: یک نرم افزار تحت وب (یک سایت) است که با آن قابلیت متصل شدم به مخابرات کشور و ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی بصورت تکی یا انبوه را دارید.

چرا بازاریابی پیامک برای دفاتر بیمه از طریق سامانه پیامکی بیمه مناسب است؟

امروزه همه یک گوشی موبایل برای خود دارند و آن را همه‌جا همراه خود می‌برند. این یعنی شما می‌توانید از طریق پیامک همواره با مشتریان خود در ارتباط باشید. آمار نشان می‌دهد که بیش از ۹۰% پیامک‌ها ظرف چند دقیقه خوانده می‌شوند. اگر این موضوع را هم در نظر بگیرید که پیامک یک وسیلۀ آنی است و بلافاصله بعد از ارسال توسط مخاطب دریافت می‌شود، متوجه می‌شوید که چرا این رسانه بهترین و سریع‌ترین ارتباط ممکن را برایتان میسر می‌کند. شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که پیام شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن توسط مخاطب دریافت و خوانده می‌شود.

نکتۀ دیگری که پیامک را از سایر روش‌های بازاریابی متمایز می‌کند، این است که یک رابطۀ دو – طرفه و صمیمی را میسر می‌کند. مشتری موبایل را به عنوان وسیلۀ شخصی خود تلقی می‌کند و در نتیجه این فرصت در اختیار شماست که یک رابطۀ صمیمی با او برقرار کنید. همچنین امکان این وجود دارد که مشتری به  شما پاسخ دهد و در نتیجه شما می‌توانید به طرق مختلفی او را با تجارت خود درگیر کنید. راه‌های بسیاری برای بکارگیری پیامک وجود دارد که در ادامه به بررسی آنها می‌پردازیم.

sms-Insurance-سامانه-پیام-کوتاه-بیمه

 


 

هشدار اتمام زمان بیمه و یا تمدید بیمه نامه

برای این منظور بهترین و سریعترین راه ارسال اس ام اس می باشد. با استفاده از امکانات سامانه پیامکی میتوانید این هشدارها را به صورت خودکار ارسال کنید و دیگر نیازی نیست برای هر بار، ارسال را به صورت دستی انجام دهید.

ارسال پیام تبریکات برای مشتریان

این روش یکی از بهترین روش ها برای جلب اعتماد مشتری میباشد علاوه بر این با ارسال پیام تبریک به مناسبت های مختلف و یا تولد مشتری، ارتباط نزدیکی میتوانید با آنها برقرار کنید.

دریافت اطلاعات درخواستی مشتریان از طریق پیامک

میتوانید با استفاده از تنظیمات سامانه ، امکان ارسال خودکار را تنظیم کنید تا مشتریان با ارسال عدد مشخص شده به خط اختصاصی تعریف شده، اطلاعات مورد نظر و یا آخرین وضعیت بیمه خود را دریافت کنند.

پنل-پیامک-بیمه

پنل-پیامک-شعب-بیمه

 

اطلاع رسانی مشتریان از اخبار و خدمات جدید بیمه

میتوانید با ارسال پیام کوتاه مشتریان را از آخرین اخبار مربوط به بیمه و یا خدمات جدید خود آگاه سازید. حتی میتوانید برای ترغیب مشتریان به دریافت این پیامک ها، تخفیفی را در نظر بگیرید.

برگزاری مسابقه و یا نظر سنجی

این روش یک راه عالی برای جذب مشتری می باشد. میتوانید یک مسابقه راه اندازی کنید و برای برنده جایزه ارزشمندی را در نظر بگیرید، به این ترتیب افراد بیشتری با شما و خدمات بیمه تان آشنا میشوند. همچنین برگزاری نظر سنجی میتواند حس اعتماد مشتریان را به شما را افزایش دهد.

 


 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

 
جهت استفاده از سامانه پیامک بیمه کافیست عدد 2000 را به 10001391 ارسال فرمایید و یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام

کد BSC : -709516076234120231356322324-17172;