ارسال پیام صوتی در فروشگاه ها

4.25 از 5 (4 نظر)

پیام صوتی در فروشگاه ها

 

اگر فروشگاه شما فروش ویژه ای دارد و می خواهید آن را به روشی جذاب تر به مشتریان معرفی کند. استفاده از سرویس ارسال پیام صوتی انبوه توصیه می شود.

شما می توانید با ایجاد لیستی از مشتریان پیام صوتی ای از نوع فروش و یا تخفیفات ویژه تان به افراد ارسال کنید. این نوع از سرویس به شما این امکان را نیز میدهد تا پیام هایی را در بازه های زمانی خاص برای مخاطبینتان ارسال کنید، هم چنین می توانید از قبل پیامی را تهیه کنید و مشخص کنید در چه روز و ساعتی به مخاطب ارسال شود.

در هنگام ایجاد مخاطبانتان در سامانه میتوانید مشتریان را دسته بندی کنید و پیام را بر اساس نوع مشتری و دسته بندی تان ارسال کنید. به طور مثال اگر تخفیفی دارید که شامل بخشی از مشتریان میشود از این طریق میتوان این موضوع را به آن ها اعلام کرد.

نوع دیگر ارسال پیام به این شکل است که میتوان پیامی حاوی اطلاعات شخصی مشتری نظیر نام و نام خانوادگی، شغل و … ارسال کرد. یقینا برای افراد شنیدن نامشان از طریق پیام صوتی جالب توجه میباشد.

موارد گفته شده باعث میشوند شما شیوه های جدیدتری را برای اطلاع رسانی استفاده کنید و با این روش اعتماد بیشتر مشتریان را جلب نمایید.

اپراتور-پیام-صوتی-Operator-message-audio

 


 

مطالب مرتبط:

- ارسال پیام صوتی گروهی

- ارسال پیام صوتی زماندار

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت استفاده از سامانه پیام صوتی عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -70951607616112024-1237938614-18016;