تبلیغ صوتی

4 از 5 (7 نظر)

تبلیغات صوتی

تبلیغات صوتی یکی ازبهترین شیوه های تبلیغ و اطلاع رسانی میباشد که به تازگی جای خود را درمیان انواع تبلیغات موجود باز نموده است. این نوع تبلیغات به علت دارا بودن جذابیت و فراگیری خاصی که دارد توانسته است عده کثیری از افراد را به خود علاقه مند سازد و خود را به عنوان یکی از تاثیر گذارترین نوع تبلیغات در میان همه اقشار معرفی کند.

شما مشتری عزیز میتوانید با ارسال هدفمند پیامک صوتی و همچنین تبلیغات صوتی ، صدای خود را برای همه آشنا سازید و برای هر کار و حرفه ای که دارید مشتریان جدیدی جذب نمایید و هرازچند گاهی با ارسال یک پیام صوتی آنها را به یاد محصولات خود بیندازید. مشتریان از اینکه توجه شما معطوف به آنهاست بسیار خوشحال میشوند و به این مهم پی میبرند که برای آنها ارزش قائل هستید یک صدای جذاب و یک پیام صوتی نافذ ،همیشه بسیار تاثیرگذارترازیک  متن ، مقاله ، کاتالوگ و یا  پوستر و بروشور است ، زیرا مشتری آن را درک کرده و صدای شما را میشنود.

تبلیغات صوتی

 


 

voice-sms-پیامک-صوتی

قابلیت های پنل پیامک صوتی:

  •     -  آپلود فایل صوتی
  •     -  ارسال زماندار
  •     -  ارسال تکی و گروهی
  •     -  ارسال کپچای صوتی
  •     -  امکان استفاده از وب سرویس
  •     -  ارسال همزمان به شماره های ثابت و همراه
  •     -  منوی فارسی و دسترسی آسان برای تمامی کاربران
  •     -  مشاهده وضعیت نهایی پیام صوتی ارسال شده (دلیوری)
  •     -  مدیریت کامل سامانه با در اختیار داشتن تمامی امکانات
  •     -  گارانتی ارسال ( اگرمخاطب در دسترس نباشد ، پیام بصورت خودکار مجددا ارسال میشود )

 


 

از دیگر مزیت های تبلیغات صوتی و پیامک صوتی این است که شما حتی می توانید به تلفن های ثابت هم پیامک صوتی ارسال کنید علاوه بر این می توانید از سیستم نطرسنجی پیام صوتی استفاده کنید ، به این صورت که در پیامک صوتی خود از مخاطب بخواهید که یکی از اعداد 0 تا 9 را شماره گیری کند تا در قسمت نظر سنجی شما اعداد شماره گیری شما ثبت شود ارسال پیام صوتی شما به صورت دلیوربیس انجام خواهد شد ، به این صورت که هزینه تمامی پیامک صوتی های ارسال شده که مخاطب نهایی شما به هردلیلی گوشی او خاموش باشد یا در دسترس نباشد و یا جواب ندهد هزینه ای از شما کسر نخواهد شد !!!

ارسال-پیام-صوتی-پارس-گرین

 

 

مراحل و نحوه فعال سازی سامانه پیامک صوتی پارس گرین

ثبت-نام-پنل-پیام-صوتی

 

نمایندگی پنل پیامک صوتی بستر مناسبی برای کسب درآمد برای اشخاص حقیقی و حقوقی میباشد کاربران واجد شرایط علاوه بر همکاری در فروش میتوانند نمایندگی ریسلری را انتخاب کنند.

لطفا برای بهرهمندی از امکانات سامانه و دریافت راهنمایی های بیشتر به وسیله لینک زیر یا ارسال عدد 2000 به 10001391 در سامانه شرکت پارس گرین ثبت نام نمایید.

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

 

ثبت-نام-پنل-صوتی

کد BSC : -709516076025020231872042261-11820;