پنل تماس صوتی

4.2 از 5 (5 نظر)

سامانه برقراری تماس صوتی

 

ارسال پیام صوتی یا به عبارتی تماس تلفنی با مخاطب به صورت انبوه روشی است نوین تا شما بهتر و راحت تر با مخاطبان خود ارتباط برقرار نمایید .

ارسال پیام صوتی  به شما این امکان را می دهد که هر نوع پیام صوتی ضبط شده را از طریق اینترنت به مخاطبات تلفن همراه و یا تلفن ثابت ارسال نمائید .

سامانه تماس صوتی، نرم افزاری است تحت وب که امکان ارسال پیامک صوتی را میسر می‌سازد بنابراین از طریق پنل صوتی، می‌توان متون مختلف را با صدای یک گوینده ضبط کرد و به صورت گروهی برای جامعه هدف موردنظر ارسال کرد.

voice-call-تماس-صوتی

 

کلیه ی آموزشگاه ها ، مدارس ، دانشگاه ها و موسسات دولتی و غیر دولتی که هدف آن ها آموزش است می توانند از طریق سامانه پیامک صوتی  به اطلاع رسانی برای کاربران و یا تبلیغات برای جذب کاربر جدید اقدام نمایند.

شرکت ها و موسسات دولتی وخصوصی می توانند برای اطلاع رسانی جلسات خود و همچنین برای مشتریان خود از سامانه پیامک صوتی  استفاده کنند.

بانک ها و موسسات اعتباری برای برندینگ خود می توانند از تبلیغات صوتی و ارسال پیامک صوتی انبوه تبلیغاتی استفاده کنند.

رستوران ها و تهیه غذا ها میتوانند برای اعلام تخفیفات ، قیمت غذا ها ،جذب مشتری جدید و … از پیامک صوتی استفاده کنند.

و …

 

سامانه-تماس-صوتی-call-voice
 

مزایای ارسال پیامک صوتی انبوه :

  •    - ارسال همزمان به شماره های ثابت منازل و شماره های همراه
  •    - امکان ارسال پیامک صوتی به صورت گسترده
  •    - گزارش دهی هوشمند و بی نقص وضعیت همه پیام ها
  •    - بازگشت هزینه پیام های ناموفق و عدم پاسخگویی
  •    - ارسال به صورت منطقه ای و شهر به شهر
  •    - امکان ساخت گروه و ذخیره شماره ها در دفترچه تلفن پنل صوتی
  •    - امکان تنظیم ارسال پیامک زماندار برای زمان های آینده
  •    - قابلیت ضبط صدا و یا سفارش ضبط صدا
  •    - امکان یادآوری و سررسید با پیام صوتی
  •    -  مشاهده وضعیت نهایی پیام صوتی ارسال شده (دلیوری)

 


 

 

از دیگر مزیت های تبلیغات صوتی و پیامک صوتی این است که شما حتی می توانید به تلفن های ثابت هم پیامک صوتی ارسال کنید علاوه بر این می توانید از سیستم نطرسنجی پیام صوتی استفاده کنید ، به این صورت که در پیامک صوتی خود از مخاطب بخواهید که یکی از اعداد 0 تا 9 را شماره گیری کند تا در قسمت نظر سنجی شما اعداد شماره گیری شما ثبت شود ارسال پیام صوتی شما به صورت دلیور بیس انجام خواهد شد ، به این صورت که هزینه تمامی پیامک صوتی های ارسال شده که مخاطب نهایی شما به هردلیلی گوشی او خاموش باشد یا در دسترس نباشد و یا جواب ندهد هزینه ای از شما کسر نخواهد شد !!!

شما کاربران عزیز میتوانید با ارسال هدفمند اس ام اس صوتی انبوه و همچنین تبلیغات صوتی ، صدای خود را برای همه آشنا سازید و برای هر کار و حرفه ای که دارید مشتریان جدیدی جذب نمایید و هرازچند گاهی با ارسال یک پیام صوتی آنها را به یاد محصولات خود بیندازید مشتریان از اینکه توجه شما معطوف به آنهاست بسیار خوشحال میشوند و به این مهم پی میبرند که برای آنها ارزش قائل هستید یک صدای جذاب و یک پیام صوتی نافذ ، همیشه بسیار تاثیرگذارترازیک  متن ، مقاله ، کاتالوگ و یا  پوستر و بروشور است ، زیرا مشتری آن را درک کرده و صدای شما را میشنود.

تماس-صوتی-انبوه-bulk-audio-SMS

 


 

مراحل و نحوه فعال سازی سامانه پیامک صوتی پارس گرین

 

    1.   انجام ثبت نام سریع با کلیک بر روی گزینه ثبت نام

    2.   پس از ثبت نام یک پنل رایگان برای بررسی و تست امکانات پنل پیامک صوتی در اختیار شما قرار می گیرد.

    3.   در سامانه پیام صوتی انواع پنل های پیامک صوتی در اختیار شما قرار می شود که با بررسی های لازم اقدام به انتخاب یکی از انها که نیاز شمار را برطرف می نمایید کنید.

    4.   در این مرحله با استفاده از گزینه خرید و پرداخت قیمت پنل صوتی مربوطه می توانید از امکانات آن برای ارسال پیام صوتی انبوه به کاربران مورد نظر خود استفاده نمایید.

ثبت-نام-پنل-تماس-صوتی


 

نمایندگی پنل پیام صوتی بستر مناسبی برای کسب درآمد برای اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد کاربران واجد شرایط می توانند جهت همکاری در فروش نمایندگی سامانه پارس گرین را برای خود انتخاب کنند .

 

لطفا برای بهرهمندی از امکانات سامانه و دریافت راهنمایی های بیشتر به وسیله لینک زیر یا ارسال عدد 2000 به 10001391 در سامانه شرکت پارس گرین ثبت نام نمایید.

 

ثبت-نام-تماس-صوتی

کد BSC : -70951607606252023-1110295225-11904;